Ecovacs Winbot X

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 114,50 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bezšňůrový robot - čistič oken Ecovacs Winbot X rychle a precizně vyčistí okna a různé druhy skleněných povrchů. Inovativní systém Smart Drive umožní přístroji snadno manévrovat po celé skleněné ploše včetně jejích rohů. Disponuje 4-stupňovým systémem čištění, který zajistí důkladné mytí ve všech směrech. Když je robot WINBOT X plně nabitý, dokáže být v provozu a uklízet 50 minut. Nechybí ani bezpečnostně vlastnosti, abyste při jeho používání mohly být v klidu. Součástí balení je praktické dálkové ovládání, které umožní navigovat robota odkudkoliv. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Čistič oken Ecovacs Winbot X

 • Bezšňůrový robot
 • Chytrá úklidová trasa
 • Bezpečnostní systém úchytu s provazem
 • Propracovaný systém Smart Drive
 • Čtyřstupňový čistící systém

Bezšňůrový robot s větší flexibilitou

Robot WINBOT X na mytí oken je bezšňůrový, takže jej můžete použít v podstatě kdekoliv, aniž byste se museli zabývat otravným napájecím kabelem. Jakmile připevníte bezpečnostní úchytku zajišťující, že WINBOT X je správně uchycen, pustí se váš malý praktický pomocník automaticky do práce.

Chytrá úklidová trasa

Po umístění na okno si WINBOT X automaticky zvolí nejefektivnější trasu úklidu. Jeho integrovaná navigační technologie pomáhá robotovi WINBOT X pohybovat se po okně buď vodorovně nebo svisle.

Propracovaný systém úklidu

Díky komplexnímu procesu čištění dokáže WINBOT X mýt okna přesně a rychle. V závislosti na vašich potřebách můžete robota WINBOT X nastavit na automatické nebo hloubkové čištění. Režim hloubkového čištění zajišťuje ještě lepší výsledky, protože při něm robot konkrétní oblast myje opakovaně.

Propracovaný systém čištění

WINBOT X s použitím propracovaného systému čištění stírá a otírá ve všech směrech. To umožňuje plně využít čisticí roztok, aby okna zůstala déle čistá.

Režim hloubkového čištění pro odstranění silné nečistoty

V režimu hloubkového čištění robot WINBOT X prochází oba směry vzorce dvakrát, aby dokonale umyl i ty nejšpinavější okenní tabulky.

Bezpečnostní systém pro vaši jistotu

Při navrhování robota WINBOT X byla bezpečnost nejvyšší prioritou. Má několik bezpečnostních vlastností, abyste při jeho používání mohly být v klidu.

Jedinečný a extra bezpečný systém

Přísavný prvek s připevněním pomocí provazu zajišťuje bezpečnost robota WINBOT X při úklidu vně i uvnitř. Prostřednictvím 2,4GHz spojení s hlavním robotem systém neustále monitoruje bezpečnostní status. Pokud tlak v přísavného prvku klesne pod 3,5 Kpa, což je tlak potřebný pro bezpečné udržení na skle, spustí robot poplach. Pokud robotovi hrozí riziko pádu, provaz ho stáhne zpět k sobě, takže je robot aktivně chráněn.

Výkonný systém sání udržuje silné spojení

Výkonný sací ventilátor WINBOT slouží dvěma účelům - hlavním z nich je bezpečné připevnění WINBOT X ke sklu. Výkonnější sání navíc znamená, že čistící látky dokáží silnější stírat, v důsledku čehož budou vaše okna čistší.

Senzory pro detekci okrajů pro bezpečný pohyb

WINBOT X se dokáže pohybovat po jakémkoliv běžném okně díky precizní technologii detekce okrajů. Pomocí ní robot zareaguje změnou směru na dotek rámu okna nebo se přiblíží k hraně okna bez rámu.

Dlouhá provozní doba a energetická výdrž

Když je robot WINBOT X plně nabitý, dokáže být v provozu a uklízet 50 minut. Pokud je baterie vybitá, vrátí se zpět na výchozí místo a spustí na 30 minut signál.


Jednoduché ovládání jednou rukou

Robot WINBOT X má pevnou a silnou rukojeť a rovnoměrné rozložení hmotnosti. Díky tomu se obzvlášť snadno zvedá a ovládá jednou rukou.

Praktické dálkové ovládání

Pomocí praktického dálkového ovladače můžete robota WINBOT X ovládat téměř odkudkoliv. Spustit, zastavit, pozastavit nebo změnit směr - to vše lze provést stisknutím tlačítka tak, jak budete potřebovat.

Další praktické vlastnosti

 • Uživatelsky přívětivá manipulace a ovládání
 • Práci končí na stejném místě, kde ji začal: robot WINBOT X ví, kdy je čištění u konce a automaticky se vrátí přesně tam, kde začal.
 • Díky zvukovým a vizuálním signálem už vám neunikne žádné upozornění: kdykoliv WINBOT X potřebuje komunikovat, používá zároveň zvukové i vizuální signály, kterými upoutá vaši pozornost. Dokud se okna sama myjí, vy máte čas na ostatní věci.
 • Obsah balení: 1x čistič oken WINBOT X, 1x dálkový ovladač s bateriemi, 1x napájecí adaptér, 1x bezpečnostní podložka, 1x prodlužovací kabel, 1x Tether, 4x čistící podložky, 1x čisticí roztok, 1x návod k použití

Parametry produktu

Základní parametry

 • Typ baterie
  Li-Ion Typ baterie
 • Pracovní šířka
  50 cm Pracovní šířka
 • Výdrž baterie
  50 min. Výdrž baterie

Další vlastnosti

Značka: Ecovacs
Pracovní šířka: 50 cm

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 24,5 cm
Výška: 10 cm
Hloubka: 24,5 cm
Hmotnost: 1,8 Kg

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Výdrž baterie: 50 min.

Ostatní

Kód produktu: WINTBOTX

Všechny parametry

Recenze Ecovacs Winbot X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Ecovacs Winbot X