Ecovacs DEEBOT U2 Pro černý


Provozní doba: 150 min., Automatické vysypání: Ne, Smart (ovládání mobilem): Ano, Vysává a mopuje najednou: Ano Více info


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Robotický vysavač Ecovacs DEEBOT U2 Pro v černém provedení je speciálně navržen pro vysávání podlah s množstvím chlupů z domácích zvířat, efektivně vysaje a mopuje podlahu ve vaší domácnosti (až do 250 m²). Vysavač disponuje nádobou o objemu 0,4 l, maximální hlučností 77 dB, technologií mopování OZMO™ a pokročilou navigací Smart Move. Dobíjí se automaticky prostřednictvím dokovací stanice. Skrz Wi-Fi připojení se jednoduše spáruje s vaším chytrým telefonem nebo tabletem (Android/iOS), aplikace Ecovacs umožní jednoduše naplánovat čas vysávání, nastavit různé režimy a monitorovat aktuální stav. Vysokokapacitní baterie s kapacitou až 3 200 mAh umožní výdrž na jedno nabití až 150 minut, po ukončení vysávání robot automaticky přejede do dokovací stanice s nabíječkou, doba nabíjení činí 4,5 hod.

Vysaje a mopuje

Robotický vysavač Ecovacs DEEBOT U2 Pro s technologií mopování OZMO™ podlahu vysává a myje zároveň. Vysavač nabízí několik režimů - automatický, který vysaje vaši domácnost celoplošně, režim okrajů místnosti, režim konkrétního místa a režim Max+, který zvyšuje sací výkon až 2,5násobně v porovnání se standardním režimem, pro dokonale čistou podlahu.

Technologie OZMO™ a Smart Move

Technologii mopování OZMO™ aktivujete nasazením destičky s čisticím hadříkem a přepnutím funkce na mopování. Elektronické vodní čerpadlo o objemu 0,3 l bude automaticky čerpat vodu z nádrže. Technologie Smart Move následuje pokročilý vzorec pohybu pro dosažení rychlejšího a systematičtějšího vysávání. Po manuálním pozastavení vysávání nebo nízkém stavu baterie se robot automaticky vrátí do nabíjecí stanice, po dobití či manuálním obnovení bude v práci pokračovat přesně tam, kde skončil.

Navržen pro majitele domácích zvířat

Robotický vysavač Ecovacs DEEBOT U2 Pro je dodáván s inovativní sadou, která byla speciálně navržena pro majitele domácích zvířat. Sada obsahuje vyměnitelnou nádobu na prach o velikosti XL (až 800 ml) a speciálně navržený kartáč pro manipulaci s velkými objemy chlupů ze zvířat. Výstup vzduchu směřuje vzhůru, aby se zabránilo rozfoukání prachu a nečistot do vzduchu.

Pokročilé senzory

Díky technologii Stair Safety robot nikdy nespadne ze schodů, citlivé senzory automaticky snímají okolí a při detekci schodů se robot bezpečně otočí, aby zabránil pádu. Robot se automaticky vyhýbá všem překážkám, nárazníky s měkkými polštářky ochrání váš nábytek před poškozením.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 150 min.
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ecovacs DEEBOT U2 Pro černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno