Ecovacs DEEBOT Ozmo T8+ bílý

Nákupem získáte 219,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Robotický vysavač Ecovacs DEEBOT OZMO T8+ v bílém provedení disponuje nejmodernější technologií 3D skenování TrueDetect™ 3D pro mimořádně přesnou navigaci v místnostech. Nová technologie TrueMapping™ zmapuje vaši domácnost s až čtyřnásobnou přesností. Nový výkonný sací systém Ecovacs zajistí hloubkové čištění s vynikající účinností. Maximální hlučnost 67 dB, dlouhá výdrž baterie, dokovací stanice se zásobníkem, technologie mopování OZMO™ Pro. Dobíjí se automaticky prostřednictvím dokovací stanice. Skrze Wi-Fi připojení se jednoduše spáruje s vaším chytrým telefonem nebo tabletem (Android/iOS), aplikace Ecovacs umožní jednoduše naplánovat čas vysávání, nastavit různé režimy a monitorovat aktuální stav. Vysokokapacitní baterie s kapacitou až 5 200 mAh umožní výdrž na jedno nabití až 175 minut, po ukončení vysávání robot automaticky přejede do dokovací stanice s nabíječkou, doba nabíjení činí 5 hod. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Špičková 3D technologie

Robotický vysavač s mopem Ecovacs DEEBOT OZMO T8+ nabízí špičkovou technologii TrueDetect™ 3D pro maximální přesnost skenování okolí. Robot tak dokáže detekovat i tenké nohy židlí, malé předměty, úzké prostory či tmavé povrchy. Vysavač používá válcový kartáč v kombinaci se dvěma postranními kartáči, které zachytí veškerý prach a nečistoty i ve větších hloubkách koberců a bezproblémové vysávání zvířecích chlupů bez zamotání do kartáče.

Technologie TrueMapping™

Vylepšená mapovací technologie TrueMapping™ je založena na technologii D-TOF, vycházející ze vzdušných a vesmírných detekčních technologií. Mapy budou vytvořeny během několika sekund, čímž se zlepší celková efektivita vysávání. Samozřejmostí je i ukládání map z více pater. Funkce virtuální hranice umožní určit místa ve vaší domácnosti, které robot vynechá.

Technologie OZMO™ Pro

Systém udržování tlaku zvyšuje efektivitu vysávání a poskytuje vysoký sací výkon, díky čemuž je vysávání mnohem efektivnější. Nový systém OZMO™ Pro využívá elektronikou poháněný stírací disk, díky němuž si robot pomocí vysokofrekvenčních vibrací jednoduše poradí i s odolnými nečistotami. Systém mopování umožní nastavení čtyř různých úrovní průtoku vody.

Dokovací stanice se zásobníkem

Dokovací stanice pro vysavač DEEBOT OZMO T8+ disponuje zásobníkem o objemu až 2,5 l, po zaplnění vestavěné nádoby o objemu 0,42 l se robot automaticky vyprázdní do zásobníku dokovací stanice a pokračuje ve vysávání vaší domácnosti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Provozní doba 175 min.
  • Automatické dobíjení Ano
  • Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Ecovacs
? Smart: Ano
Umývatelný filtr: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 35 cm
Hmotnosť: 8,7 g
Výška: 9,3 cm
Hloubka: 35 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 67 db

Baterie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjení: 5 hod.

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Provozní doba: 175 min.

Další parametry

Senzor proti nárazu: Ano
Automatické vysypání: Ano
Překonání překážky do výšky: 20 mm
Mopování: Ano
Časový rozvrh: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Určení bodu vysávání: Ano
Technologie: IOT Internet of Things
Automatické dobíjení: Ano
Senzor proti pádu ze schodů: Ano

Ostatní

Kód produktu: DLX11-54

Všechny parametry

Recenze Ecovacs DEEBOT Ozmo T8+ bílý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Ecovacs DEEBOT Ozmo T8+ bílý