Ecolite DT2858

  • Doprava zdarma

Slot pro paměťovou kartu: Ano, Noční vidění: Ano,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Popis produktu

Praktická Wi-Fi Full HD kamera DT2858 umožňuje nepřetržité sledování snímané scény přímo na displeji mobilního přístroje. Stačí jen stabilní připojení k internetu. Kameru lze díky vestavěnému mechanismu natáčet v rozsahu 340° horizontálně a 90° vertikálně.

Ecolite DT2858

Praktická Wi-Fi kamera DT2858 umožňuje nepřetržité sledování snímané scény přímo na displeji vašeho mobilního přístroje - stačí vám jen stabilní připojení k internetu.

Pomocí bezplatné aplikace "U-life Plus" pro OS Android 4.4.2 a vyšší nebo iOS 8.0 a vyšší lze kameru díky vestavěnému mechanismu natáčet v rozsahu 340° horizontálně a 90° vertikálně, pořizovat videa, fotografie nebo využít obousměrného zvuku. Spojíte se tak snadno se svými blízkými, i když jste třeba na cestách.

S vestavěným IR přísvitem lze kameru využít i pro monitorování noční scény a nechat se upozornit pomocí notifikace o zaznamenaném pohybu, který se automaticky uloží na SD kartu (není součástí balení). Nastavení je snadné, rychlé a dovolí vám kombinovat a sledovat až 4 kamery DT2858 najednou.

Pro provoz je zapotřebí stabilní internetové připojení kamery i mobilního přístroje a určitá prodleva při ovládání otočení je naprosto běžný jev. 

Aplikace je kompatibilní s většinou mobilních telefonů nebo tabletů předních výrobců. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Slot pro paměťovou kartu Ano
Noční vidění Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ecolite DT2858

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno