Popis produktu

EcoFlow Smart Generator Dual Fuel umožňuje nabíjet bateriové stanice EcoFlow DELTA Pro a EcoFlow DELTA MAX a napájet další zařízení prostřednictvím zásuvky 230 V. Je vybaven LCD displejem, 4litrovou benzinovou nádrží, elektrickým startováním, alarmem oxidu uhelnatého a alarmem upozorňujícím na nutnost doplnění paliva. Podporuje snadnou správu prostřednictvím aplikace EcoFlow.

Nabíjí a napájí současně

EcoFlow Smart Generátor Dual Fuel s výstupním výkonem 1 800 W účinně nabíjí bateriové stanice EcoFlow DELTA Pro a EcoFlow DELTA MAX stejnosměrným proudem a může napájet i další zařízení prostřednictvím zásuvky 230 V. Na přední straně najdete LCD displej, který zobrazuje výstupní údaje a zbývající dobu provozu.

Bezpečnost na prvním místě

Generátor je vybaven alarmem oxidu uhelnatého, který indikuje, zda máte dostatečnou ventilaci, a automaticky se vypne, pokud je hladina CO příliš vysoká. Na nutnost doplnění paliva vás upozorní také alarm.

Inteligentní provoz

Pokud připojená stanice EcoFlow DELTA Pro/Max klesne na nastavenou úroveň nabití, generátor ji může začít automaticky nabíjet a po dokončení se sám vypnout. Tuto funkci můžete nastavit v aplikaci EcoFlow.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 1800 W
Adaptér do auta Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí EcoFlow Smart Generátor Dual Fuel

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi