ECG VM 3140 Hobby

Vysavač ECG VM 3140 Hobby je díky funkci mokrého a suchého vysávání ideálním pomocníkem do vaší domácnosti či garáže. Bezsáčkový víceúčelový vysavač si najde místo u každého správného kutila. Zásluhou vysokého výkonu a 6 metrů dlouhého napájecího kabelu využijete jeho služeb při úklidu vašeho domova. Kromě toho disponuje vysavač HEPA filtrem a prachovou nádobou o objemu 20 litrů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Do dílny i na zahradu

Špičkový víceúčelový vysavač ECG VM 3140 Hobby najde své místo u každého správného domácího kutila. Lze ho použít v případě mokrého i suchého vysávání - díky této své dvojfunkci vás zbaví jak prachu a suchých nečistot, tak i tekutin a mokré špíny z různých povrchů ve vaší domácnosti, autě nebo dílně.

Bohaté příslušenství

Víceúčelový vysavač ECG VM 3140 Hobby je vybaven řadou praktického příslušenství, které mu umožňuje dokonale optimální přizpůsobení každému druhu úklidu. Vedle klasického kartáče na podlahu/koberec je k dispozici také štěrbinová hubice s prachovým kartáčkem, kompaktní Turbo hubice, mokrý kartáč a suchý kartáč.

Maximálně pohodlný úklid

S multifunkčním pomocníkem ECG VM 3140 Hobby zvládnete i ten nejnáročnější a nejrozsáhlejší úklid doslova levou zadní. Jeho 4 dvojitá kolečka zaručují hladký pojezd po téměř jakémkoliv povrchu a mimořádně snadné přemisťování. Pro účely perfektního uzpůsobení různým druhům úklidu je vysavač vybaven filtrem pro režim mokrého vysávání i HEPA filtrem pro vysávání suché.

Příslušenství

  • Hubice na tvrdé podlahy
  • Kovový podlahový kartáč
  • Parketový kartáč
  • Zúžená hubice

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Délka kabelu 6 m
  • Objem 20 L
  • Příkon 1400 W

Další vlastnosti

Značka: Ecg
Objem: 20 L

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 36 cm
Hmotnosť: 7500 g
Výška: 50 cm
Délka: 36 cm

Obsah balení

Obsah balení: 3x hubice

Konektivita

Délka kabelu: 6 m

Energetické údaje

Příkon: 1400 W

Ostatní

Kód produktu: YLW77

Všechny parametry

Recenze ECG VM 3140 Hobby

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k ECG VM 3140 Hobby