ECG VM 2120 Hobby


Délka kabelu: 8 m, Objem: 12 L, Příkon: 1200 W,


Cena 1 555 Kč

Sleva 22 % z ceny doporučené výrobcem: 1 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 15,55 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vysavač ECG VM 2120 Hobby je díky funkci mokrého a suchého vysávání ideálním pomocníkem do vaší domácnosti či garáže. Bezsáčkový víceúčelový vysavač si najde místo u každého správného kutila. Zásluhou vysokého výkonu a 5 metrů dlouhého napájecího kabelu využijete jeho služeb při úklidu vašeho domova. Kromě toho disponuje vysavač prachovou nádobou o objemu 12 litrů a praktické příslušenství, které možnost využití ještě rozšiřuje.

Do dílny i do garáže

Pořiďte si výkonného pomocníka, který vám při velkém úklidu práci maximálně ulehčí. Díky svému víceúčelovému využití ho využijete především dílně, v garáži a při činnostech kolem domu. Řeč je o vysoce výkonném multifunkčním vysavači ECG VM 2120 z řady Hobby, který dokáže snadno opět nastolit pořádek.

Využijte všechny funkce

Jestliže vám nevyhovují běžné vysavače, vyzkoušejte vysavač ECG, který zvládne suché i mokré vysávání. Pro mokré vysávání je vybaven speciálním filtrem. Kromě těchto dvou funkcí jistě také využijte praktické foukání vzduchu. Součástí vysavače je pak velkokapacitní nádoba na vodu a prach o objemu 12 litrů, která pojme velké množství nečistot.

Dostane se všude

Manipulaci s vysavačem maximálně usnadňují 4 dvojitá kolečka a protiskluzová rukojeť. Akční rádius tohoto modelu je 8 m, a proto je vhodný i na použití na větších plochách. Součástí tohoto modelu je též praktické příslušenství, které možnost využití ještě rozšiřuje. K dispozici máte hubici na tvrdé podlahy, kovový podlahový kartáč a praktickou zúženou hubici.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Délka kabelu 8 m
Objem 12 L
Příkon 1200 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ECG VM 2120 Hobby

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno