ECG RB 040 (bílý)

499 Kč

Skladem nad 5 ks Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 4,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

ECG BR 040 White je šikovný a jednoduchý, avšak stylově zvládnutý radiobudík od společnosti ECG v klasické miniaturizované sestavě s velikým LED displejem viditelným i z větších vzdáleností. Disponuje digitálním PLL FM tunerem, díky kterému prohrajete všechny vaše oblíbené stanice. FM tuner umožňuje uložit díky předvolbám až 20 stanic. Disponuje také duálním budíkem s možností nastavení dvou časů buzení a režimy pro opakované buzení "SNOOZE" nebo pro vypnutí buzení při usnutí "SLEEP". Vzbudit Vás ale může dvojím způsobem - a to buď tónem budíku, nebo hudbou z rádia. Vybrat si můžete ze tří různých variant, přičemž o napájení se vždy postará zásuvka 230 V a o zálohování času i budění při výpadku elektrického proudu se postarají dvě 1,5 V AAA baterie. Zobrazit celý popis

Další varianty produktu

Popis produktu

Kvalitní budík

ECG BR 040 White je kandidátem výborného pomocníka pro dům i byt. Můžete totiž využít paletu jeho možností, jako jsou budík, hodinyPLL FM tuner, a přitom nikdy nebude u Vás bezvládné ticho. Disponuje hlavně duálním budíkem s možností nastavení dvou časů buzení a režimy pro opakované buzení "SNOOZE" nebo pro vypnutí buzení při usnutí "SLEEP". Vzbudit Vás ale může dvojím způsobem - a to buď tónem budíku, nebo hudbou z rádia. Také díky PLL FM tuneru budete od rána informováni o aktuálním dění ve světě.

Výbava jak se patří

ECG BR 040 White disponuje kromě FM tuneru s možností nastavení až 20 předvoleb také velkým digitálním displejem zobrazujícím čas. Díky jeho velikosti vidět čísla do velké vzdálenosti. Je možné nastavit dvě úrovně jasu displeje. Co se týče hodin, nemusíte mít strach, že při bouři vypadne proud a čas se rozladí. Dvě baterie typu AAA udrží jeho chod i bez připojení do sítě (nejsou součástí balení).

Design a další detaily

Tento rádiobudík skvěle díky svému bílému a modernímu provedení vyzní perfektně v každé domácnosti a přinese nejen kvalitní zvuk, ale také kousek nádechu elegance. Velkým plusem bude pro Vás i možnost přednastavení FM stanic (až 20), což značně zjednoduší jeho používání.

Dostatečný výkon a napájení

ECG BR 040 White v sobě ukrývá jednoduchý budík a rádio s digitálním tunerem PLL najednou. Napájen je klasicky ze zásuvky s napětím 230 V. Radiobudík se kromě modrého nabízí ještě ve dvou dalších provedeních, tak si vyberte to, které se bude nejvíce líbit Vám!

Parametry produktu

Základní parametry

  • FM Podporované pásma
  • 20 Počet stanic v paměti

Další vlastnosti

Značka: Ecg
Promítání času: Ano

Konektivita

USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ne
AUX vstup: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 5 cm
Výška: 15,5 cm
Hloubka: 6 cm
Hmotnost: 0,37 Kg

Rádio

Podporované pásma: FM
Počet stanic v paměti: 20
Vzbuzení rádiem: Ano

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Hodiny: Ano
Opakované buzení: Ano

Baterie

Typ baterie: AAA

Všechny parametry

Recenze ECG RB 040 (bílý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k ECG RB 040 (bílý)