ECG MTD 2072 GSE

Nákupem získáte 21,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elegantní volně stojící mikrovlnná trouba ECG MTD 2072 GSE vybavena skvělými a užitečnými funkcemi, které vás jistě potěší. Výkon mikrovln je 700 W, výkon grilu 900 W a vybrat si můžete z 5 úrovní ohřevu a z 8 přednastavených programů. Je vybavena i praktickým digitálním displejem, který vás informuje o průběhu vaření. Předností trouby jsou kromě skvělých auto programů i automatické rozmrazovací programy s měřením hmotnosti. Průměr otočného talíře 24,5 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Samsung MG23K3515AW/EO

Splátky s 0% navýšením (více info)

Samsung MG23K3515AW/EO

Mikrovlnná trouba Samsung MG23K3515AW / EO s grilem nabízí dokonalý design a pokročilé technologie pro její dokonalé využití. Ovládání je za pomoci tlačítek a otočného voliče s přehledným modrým LED…

 • Vestavěný displej: Ano
 • Počet programů: 22
 • Vzhled skříně: volně stojící

Zobrazit produkt

Popis produktu

Jednoduché a moderní provedení

Mikrovlnná trouba ECG MTD 2072 GSE je vyhotovena v příjemném nerezovém provedení. Působí velmi moderně a čistě. Je vybavena skvělými a užitečnými funkcemi, které vás jistě potěší. Výkon mikrovln je 700 W, výkon grilu 900 W a vybrat si můžete z 5 úrovní ohřevu a z 8 přednastavených programů. Objem trouby je 20 litrů a vnitřek má z kvalitního materiálu. Tato šikovná mikrovlnná trouba bude nejen spolehlivým a výkonným pomocníkem ve vaší kuchyni, ale zároveň i stylovým doplňkem, který zapadne do každé moderní domácnosti. Dětská pojistka vám pomůže uzamknout ovládací panel a zabránit tak dětským ručičkám manipulovat s ovládáním ve vaší nepřítomnosti.

Automatické rozmrazování

Připravujte chutné jídla rychle a jednoduše. Odteď žádné zbytečné čekání na rozmrazení vašich potravin. Mikrovlnná trouba ECG MTD 2072 GSE nabízí skvělé automatické rozmrazovací programy, díky kterým budou vaše potraviny rozmrazené ve velmi krátkém čase. Program si sám zvolí optimální výkon podle hmotnosti vložené suroviny. Kromě toho máte vždy záruku, že jídlo je dokonale rozmrazené a připravené pro další zpracování. Využijte ušetřený čas a věnujte se oblíbeným činnostem.

Digitální displej

Se skvělou mikrovlnnou troubou ECG MTD 2072 GSE bude příprava jídel mnohem snadnější a rychlejší a s výsledky budou spokojeni všichni členové Vaší rodiny. Mějte přehled o každém průběhu ohřívání, grilování či rozmrazování vašich potravin. Mikrovlnná trouba je vybavena praktickým digitálním displejem, který Vás vždy informuje o každém procesu a výkonu trouby. Díky němu budete vždy vědět, jaké volby zda nastavení jsou navolené a jaký varný zda rozmrazovací program právě probíhá.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Vestavěný displej Ano
 • Počet programů 8
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Gril Ano
 • Vnitřní objem 20 L
 • Výkon grilu 900 W
 • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Ecg
Vnitřní objem: 20 L
Výkon grilu: 900 W
Mikrovlnný výkon: 700 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 45,2 cm
Výška: 26,2 cm
Hloubka: 36 cm
Hmotnost: 11,3 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 8
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Ostatní

Kód produktu: 100000424209

Všechny parametry

Recenze ECG MTD 2072 GSE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k ECG MTD 2072 GSE