ECG Forza 6600 Metallo Nero


Kuchyňský robot, Příkon: 1800 W, Počet rychlostí: 10, Pulzní spínač, Způsob pohonu: PCB procesorom, Materiál nádoby: nerez, Objem: 6,5 l, Počet nástavců: 3, Hmotnost: 9,60 kg. Více info

Barva


Věrnostní cena 7 999 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 991 Kč.

Cena 8 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Multifunkční kuchyňský robot ECG Forza 6600 Metallo Nero v celkovém designu s bohatým příslušenstvím vám otevře dveře k pokročilým gastronomickým zážitkům.

Kuchyňský robot ECG Forza 6600 Metallo Nero

  • Prémiový celokovový design
  • Kruhový dotykový ovládací panel s přehledným LED displejem
  • Velká pracovní mísa (6,5 l) z nerezové oceli SUS 304
  • Vysoce výkonný motor s příkonem 1 800 W
  • Bohaté příslušenství v základním balení

Spolehlivý pomocník do kuchyně

Kuchyňský robot ECG FORZA 6600 Metallo si zamilujete hned na první pohled. Na jeho celokovovém designu jsi ECG dalo obzvlášť záležet, a tak jde o spotřebič, který se stane ozdobou každé kuchyně. Oceníte však na něm i širokou všestrannost, díky níž vám v kuchyni pomůže při mnoha různých činnostech. Můžete s ním snadno a rychle nakrájet zeleninu, umlít maso i třeba připravit těsto na cukroví. V každém případě přitom můžete počítat s bezproblémovým provozem, neboť přístroj disponuje kvalitními celokovovými převody a výkonným motorem s měděným vinutím, na nějž je vždy spoleh.

Mísa s velkorysým objemem

K přednostem kuchyňského robotu ECG Forza patří i jeho míchací mísa s praktickým robustním madlem pro snadnou manipulaci. Ta se totiž může pochlubit velkým objemem 6,5 litru, takže se vám do ní vejde spousta ingrediencí najednou. Mísa navíc vyniká i špičkovým řemeslným zpracováním – je vyrobena z vysoce jakostní nerezové oceli třídy SUS 304. A praktický je na ní i průhledný odnímatelný kryt s dávkovacím otvorem.

Dokonalé zpracování surovin

Ať už chystáte palačinky, nebo jste se dali do přípravy vánočního cukroví, kuchyňský robot ECG FORZA 6600 Metallo vám pomůže vytvořit těsto dokonalé konzistence. Stačí do jeho mísy vložit potřebné ingredience a zbytek nechat na něm. Robot využívá unikátní systém planetární rotace, při němž se jeho nástavce otáčejí kolem vlastní osy i kolem osy převodovky. Všechny suroviny se tak spojí naprosto dokonale. Přístroj navíc nabízí variabilní regulaci otáček s plynulým rozběhem a 10 rychlostmi, takže můžete jeho činnost přesně přizpůsobit receptu, který právě chystáte. A aby toho nebylo málo, využívat můžete i speciální pulzní režim.

Intuitivní ovládání

Obsluhu kuchyňského robotu ECG zvládnete levou zadní. Pomůže vám s ní totiž elegantní dotykový ovládací panel kruhového tvaru, jehož součástí je i přehledný LED displej. Jistě oceníte i praktickou funkci časovače, díky níž si můžete nastavit přesný čas, po který má robot pracovat. Když tak např. chystáte šlehačku, nemusíte se obávat, že byste ji příliš dlouhou přípravou takříkajíc přešlehali – prostě nastavíte optimální dobu šlehání a můžete počítat s dokonalým výsledkem.

Příslušenství pro všechny recepty

Abyste se mohli na kuchyňský robot spolehnout při mnoha různých kulinářských činnostech, dostanete k němu rovnou i spoustu praktického příslušenství. Využívat můžete míchací hák na těsto, šlehací hák, šlehací metlu z nerezové oceli či pogumovanou metlu se stěrkou na míchání krémů. Také nechybí mlýnek na maso se 3 vyměnitelnými disky (pro mletí různých typů masa) či bubnové struhadlo se 3 výměnnými nerezovými nástavci.

  • Patříte-li mezi příznivce italské kuchyně, potěší vás i možnost dokoupení speciálního výrobníku těstovin (Pasta Maker).

Bezpečný provoz

Fungování designového kuchyňského robotu ECG FORZA 6600 Metallo je za všech okolností bezpečné. Přístroj je totiž vybaven špičkovým PCB procesorem, který zajišťuje pomalý náběh otáček při startu i jejich následnou stabilitu. Jeho robustní hliníkové tělo ve spolupráci s protiskluzovými nožičkami a přísavkami zase eliminuje chvění a otřesy. A zárukou bezproblémového provozu je zde i zvedací mechanismus s bezpečnostním spínačem. Používání kuchyňského robotu tak přináší samá pozitiva. Elegantním designem rozzáří vaši kuchyň, usnadní vám práci a otevře dveře k pokročilým gastronomickým zážitkům.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 10
Příkon 1800 W
Pulzní spínač Ano
Ochrana proti přetížení Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ECG Forza 6600 Metallo Nero

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi