ECG ERS 21781 NIXE


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 335 l, Čistá kapacita mrazničky: 197 l, Roční spotřeba energie: 320 kWh, Maximální hlučnost: 41 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 89,7 cm, Výška: 176,5 cm. Více info


Cena 19 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká No Frost lednice ECG ERS 21781 NIXE v nerezovém provedení INOX s hliníkovými madly v energetické třídě E má 335 litrovou chladící část a 197 litrový mrazák. Vybavena výrobníkem ledu, systémem Dual Cooling a Multi Air Flow 360°, technologií Super chlazení a mrazení, LED světlem a dovolenkovým režimem.

ECG ERS 21781 NIXE

Americká chladnička ECG ERS 21781 NIXE poskytne dostatek prostoru pro vaše potraviny a ideální podmínky pro jejich skladování. Chladnička je vyrobena z nerezové oceli s povrchovou úpravou INOX a otevírá se pomocí hliníkových madel. Na levé straně je displej.

Chladicí část

Chladicí část se nachází na pravé straně a nabízí 335 litrů prostoru pro potraviny. Můžete je uložit na 4 police a ve spodní části jsou 2 zásuvky na ovoce a zeleninu. Ve dveřích je 5 dveřních polic na lahve nebo drobné potraviny.

Mrazicí oddíl

Na levé straně je mrazicí prostor o objemu 197 litrů. Je vybaven třemi policemi atřemi zásuvkami z průhledného plastu. Ve dveřích je také 5 dveřních polic. Její mrazicí kapacita je 14 kg za 24 hodin.

Beznámrazová technologie No Frost

Součástí chladničky je beznámrazová technologie No Frost, která zajišťuje, že potraviny nenamrzají. Na stěnách se netvoří led, takže je možné využívat celý prostor. Stará se o automatické odmrazování a zabraňuje ztrátám energie. To šetří čas i peníze a zároveň odpadá ruční odmrazování.

Multi Air Flow

Chladnička je vybavena funkcí Multi Air Flow, která zajišťuje rovnoměrné proudění studeného vzduchu v celém prostoru. Díky tomu jsou potraviny správně skladovány a vydrží déle čerstvé.

Vybavení

  • Super chlazení a super mražení
  • Režim ECO, dveřní alarm
  • Automatické odmrazování chladničky
  • Automatické odmrazování mrazničky
  • Rotační výrobník ledu XXL
  • Prázdninový režim

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 89.7 cm
Výška 176.5 cm
Maximální hlučnost 41 db
Celkový čistý objem 532 L
Čistá kapacita chladničky 335 L
Čistá kapacita mrazničky 197 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ECG ERS 21781 NIXE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi