ECG ERB 21500 WF

Kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 115 l, Objem mrazničky: 59 l, Roční spotřeba energie: 244 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Šířka: 47 cm, Výška: 150 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička ECG ERB 21500 WF v bílém provedení nabízí celkový objem 174 litrů. Chladnička má objem 115 litrů a mraznička 59 litrů. Disponuje LED osvětlením, posuvnou zásuvkou v mrazáku. Maximální dosažená hlučnost činí 39 dB.

ECG ERB 21500 WF

Volně stojící kombinovaná chladnička ECG ERB 21500 WF v bílém provedení má objem chladničky 115 l. Díky tomu postačuje pro větší množství potravin. Potraviny můžete skladovat na 3 policích, ve spodní části je zásuvka na ovoce a zeleninu. Vejce, máslo nebo mléko můžete skladovat ve 3 dveřních policích.

Mrazicí oddíl

Spodní část kombinované chladničky má mrazicí prostor o objemu 59 l. Je vybaven dvěma zásuvkami, které jsou vyrobeny z průhledného plastu, a jednou zásuvkou Sliding tray. Jeho mrazicí kapacita je 2 kg za 24 h . Odmrazování mrazicího oddílu se provádí ručně.

LED osvětlení

Osvětlení je zajištěno moderními LED světly, která se nezahřívají, čímž šetří vaši spotřebu energie. Osvětlení je nejen praktické, ale také úsporné, což jistě oceníte.

Praktické vybavení

Kombinovaná chladnička vás potěší také svým tichým provozem, který dosahuje hlučnosti pouhých 39 dB, takže vás nebude rušit. Samozřejmostí jsou také vyměnitelné dveře, takže si je můžete přizpůsobit tak, aby vám vyhovovaly.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 47 cm
Výška 150 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ECG ERB 21500 WF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi