ECG EDF 6056 QWA++

Myčka ECG EDF 6056 QWA++ v bílém provedení disponuje úpravou proti otiskům prstů. Umyje najednou až 14 jídelních souprav při spotřebě vody 11 litrů na cyklus. Nabízí 6 mycích programů, které můžete navolit prostřednictvím LED displeje s dotykovým ovládáním. Je zařazena v energetické třídě A++. K dispozici je také možnost odloženého startu v rozmezí 1 - 24 hodin. Myčka ECG EDF 6056 QWA++ nabízí ukazatel fáze mytí, nedostatku soli a leštidla. Pro bezpečnost je vybavena funkcí AquaStop, dětskou pojistkou i pojistkou proti přetečení. Vnitřní vybavení tvoří nerezový povrch vany a šedé mycí koše. Horní koš má nastavitelnou výšku, extra přihrádka pro příbory bezpečně uskladní drobné nádobí. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Bosch SMS46NW00E

Volně stojící myčka nádobí Bosch SMS46NW00E v bílém provedení na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 14 jídelních souprav nádobí. Výrobce uvádí spotřebu vody za jeden cyklus pouze 9,5 l při programu ECO…

  • Maximální hlučnost: 46 db
  • Počet programů: 6
  • Počet souprav nádobí: 14

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Úsporná myčka nádobí

S myčkou ECG EDF 6056 QWA++ spolehlivě umyjete až 14 jídelních souprav s jen 11 litry vody. Je dokázáno, že mytím nádobí pod tekoucí vodou mineme cca 40 litrů vody. Zatímco ve dřezu myjeme nádobí i několikrát za den, myčku stačí zapnout pouze jednou denně. Myčka dosahuje energetickou třídu A++ a nabízí 10% úsporu energie ve srovnání s třídou A. Ušetří vám tedy peníze i životní prostředí. K úsporám při mytí v myčce je kromě nižších nákladů na energii a vodu nutno připočítat i ušetřenou cenu za teplou vodu, bez které se při mytí nádobí ve dřezu neobejdeme. Oceníte ukazatel nedostatku soli a nedostatku leštidla. Praktická je i pojistka proti zaplavení/přetečení a funkce AquaStop.

  •     6 programů: Intenzivní, Eco, Lehký, 60minutový, Rychlý, Oplachování
  •     4 mycí teploty

Funkce 3 v 1

Pro jednoduchou aktivaci funkce 3 v 1 bude vaše myčka automaticky zjišťovat, jaký typ mycího přípravku používáte. Používáte-li tablety 3 v 1, myčka přizpůsobí cyklus mytí a nedávkuje leštidlo. Používáte-li práškový nebo gelový mycí přípravek, dojde k uvolnění leštidla, aby byly dosažené dokonalé výsledky mytí a lesku.

AquaStop - ochranný systém proti vyplavení

Díky bezpečnostní funkci AquaStop může být myčka bezpečně ponechána v provozu v noci i během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody nebo vytečení, funkce AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku myčky. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti myčky.

Dostatečná kapacita v koších

Volně stojící myčka nádobí se šířkou 60 cm je kapacitně určena až pro 14 jídelních souprav. Vnitřní prostor je nerezový a je vybaven 2 praktickými šedými mycími koši. V každém z nich jsou sklopné přihrádky a plocha pro sklenice. Horní koš je vhodný pro umístění křehkého a menšího nádobí jako jsou sklenice, hrnky, šálky, podšálky, misky a podobně. Jeho výšku můžete upravit - pro dosažení většího prostoru buď v horním nebo dolním koši. Stačí jednoduše vložit kolečka do vodicích drážek, které jsou v různých výškách. Dolní koš je ideální pro větší nádobí jako talíře, hrnce, pánve, poklice a jiné. Sklopné trny umožňují využití většího prostoru. Příborová zásuvka je třetím košem. Bezpečně v ní můžete ukládat příbory, servírovací nástroje a nože.

Odložení startu

Nestíháte-li nebo musíte někam nutně odejít, s časovačem odloženého startu jste připravení na všechno. Jednoduše dejte do vnitřku myčky nádobí a čisticí prostředek, nastavte odložení startu a můžete spokojeně odejít. Myčka začne pracovat přesně tehdy, kdy vám to bude nejlépe vyhovovat. Časovač můžete dokonce odložit až na 1 - 24 hodin.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 45 db
  • Počet programů 6
  • Počet souprav nádobí 14

Další vlastnosti

Značka: Ecg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnosť: 43 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 45 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 178 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 11 L
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 266 kWh

Ostatní

Kód produktu: 310310164958

Všechny parametry

Recenze ECG EDF 6056 QWA++

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k ECG EDF 6056 QWA++