ECG B.Bold 7200 Intero černé


Internetové rádio, Barva černá, Celkový výkon: 20 W, Wi-Fi, Podporované pásma: FM, DAB +, FM rádio, DAB, RDS, Počet stanic v paměti: 30, USB port, AUX vstup, Výstup pro sluchátka, Hodiny, Časovač, Budík, Probuzení rádiem, TFT LCD displej. Více info

Barva


Cena 4 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 45 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Internetové rádio ECG B.Bold 7200 Intero v černé barvě umožňuje poslech internetového rádia nebo klasických stanic FM a DAB+. Díky podpoře Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby, přehrávači CD a vstupu microSD poskytuje širokou škálu možností poslechu vašich oblíbených skladeb. Má stereofonní reproduktory s výkonem 2× 10 W RMS a 2,8" barevný TFT displej.

Hudba a mluvené slovo pod jednou střechou

Vychutnejte si tisíce klasických a internetových rozhlasových stanic prostřednictvím tohoto zařízení. Podporuje také bezdrátový přenos přes Bluetooth, takže do něj můžete snadno streamovat hudbu, podcasty nebo audioknihy. Navíc je vybaven přehrávačem CD, možností přehrávat zvukový obsah z paměťového zařízení USB nebo paměťové karty microD, vstupem 3,5mm jack a podporou technologií UpnP a DLNA pro síťové streamování.

Tisíce rádií

Zařízení je vybaveno digitálním tunerem, který dokáže pracovat jak s klasickým FM pásmem, tak s moderním rozhlasovým standardem DAB+. Kromě toho je vybaven modulem Wi-Fi, který otevírá bránu k tisícům internetových rádií z celého světa. Pokud patříte mezi milovníky rádia, jistě oceníte i integrovanou paměť, do které si budete moci uložit až 150 stanic.

Dopřejte si stereofonní zážitek

Rádio je vybaveno stereofonními reproduktory, které se mohou pochlubit výkonem 2× 10 W RMS. Zařízení navíc nabízí i 3,5mm linkový výstup, takže k němu budete moci v případě potřeby připojit externí reproduktory. Pokud rádi posloucháte hudbu v soukromí, potěší vás přítomnost 3,5mm stereofonního konektoru pro sluchátka umístěného na předním panelu.

Barevný displej a snadné ovládání

Ovládání tohoto zařízení je velmi snadné - sada přehledných tlačítek a otočných ovladačů, 2,8" barevný TFT displej a praktické dálkové ovládání.

Budík a časovač

Rádio je vybaveno budíkem i časovačem vypnutí, takže s ním budete moci usínat i vstávat. Ráno se probudíte klasickým bzučákem nebo oblíbenou rozhlasovou stanicí. Jistě oceníte i možnost nastavení dvou časů buzení nebo funkci odpočítávání, takže neztratíte přehled o čase.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Podporované pásma DAB +, FM
Celkový výkon 20 W
DAB Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ECG B.Bold 7200 Intero černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi