Popis produktu

Jednotka mezi sportovními hrami přichází s titulem FC 24, kterému dominují vylepšené technologie, jako například HyperMotion V a engine Frostbite pro realistické detaily. Zvolte si vlastní herní styl z bohaté nabídky možností. Jednotlivé styly připisují hráčům jejich individuální způsoby, které můžete vidět i na skutečných fotbalových trávnících během zápasů. V FC24 pošlete svou jedenáctku až na 100 stadionů. Zážitek ze hry vylepšují také komentátorské týmy, výchozí zápasová kamera a optimalizovaná data společnosti Opta. Hra je určena pro počítače.

EA Sports FC 24

 

FIFA Ultimate Team

Okuste povrch až na stovce stadionů celého světa. Zvolit si můžete ze opravdu pestré nabídky, která obsahuje až 19 tisíc hráčů včetně těch nejlepších. Kromě toho je možné přizpůsobit si klub jak na hřišti, tak v situacích mimo hřiště. Kromě klasické mužské sestavy je FC24 rozšířena o ženské fotbalové týmy a 6 ligových soutěží. S Ultimate Team Evolutions vylepšíte hráče dle požadavků a vlastních nároků.

Režim Kariéra

V tomto režimu se stanete manažerem celého týmu, se kterým se vyberete pokořit nejznámější trávníky světa. Připravte si strategii, okuste světové turnaje, posouvejte své hranice a limity. V pozici hráče si můžete zvolit agenta, který vám pomůže nejplnit očekávání a cíle, zatímco z manažářské pozice vymyslíte nové taktiky, se kterými budete vítězit.

Frostbite engine

Vylepšené animace, které budou k nerozeznání od skutečnosti, zajišťuje oblíbený, a v tomto případě i vylepšený, engine Frostbite společně s technologií Sapien, která zase vykreslí tváře hráčů do nejmenších detailů. Oceníte také zobrazení dresů a ostatních maličkostí, které efektivně dotváří celek a upevňují atmosféru.

Herní styly

Se systémem nových herních stylů zvolíte pro jednotlivé hráče nové specifické vlastnosti a schopnosti, kterými je uděláte ještě lepšími než dosud. Jejich vlastnosti později otestujete v soutěžících jako UEFA Champions League, UEFA Europa League, Premier League a také v Bundeslize.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Kód/Voucher
Platforma PC
Typ hry Sportovní
Lokalizace česká

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí EA Sports FC 24 (EAPC01812) PC hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi