EA Games The Sims 4 Bundle5

799 Kč ? 769 Kč

Nákupem získáte 7,69 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

The Sims 4: Bundle 5 představuje pátou sadu populární hry Sims 4. Obsahuje herní balíček a dvě kolekce. Vytvořte si vyrtuálny svět a pomozte vojím Sims vychovat děti, pobavte se s přáteli a vytvářejte nové vztahy či zahrajte si bowling. Balení obsahuje pouze kódy ke stažení. Nachází se tam herní balíček The Sims 4 Rodičovství, The Sims 4 Staré časy, The Sims 4 bowlingový večer. Ponúkajp vám nová místa i nové schopnosti. Zobrazit celý popis

  • Sleva

Popis produktu

Herní balíček Rodičovství

Vyzkoušejte si rodičovské schopnosti svých Sims a pomozte uch děti vychovat k dospělosti s herním balíčkem The Sims Rodičovství, Rozhodujte jak chcete vychovávat jejich děti. Budete přísný nebo dobrý? Naučte jejich životní hodnoty a vytvořte jim budoucnost. Užijte si zábavné rodinné aktivity a upravte si domácnost s novými dekoracemi a rodinnou módou. Je jen na vás jakými rodiči budete.

Kolekce Staré časy

Dopřejte svým Sims velkolepý živě v elegantním vzhledu s kolekcí The Sims 4 Staré časy. Oblečte Sims do klasických modelů a dopřejte jim doplňky a make-up z toaletního stolku. Samozřejmě nesmíme vynechat ani váš domov. Zařiďte si ho s luxusním nábytkem nebo najměte majordoma. Ten splní Sims každé přání.

Kolekce bowlingový večer

Vytvořte podnik plný neónového osvětlení s bowlingovými drahami. Pozvěte Sims přátele na drink či jiné občerstvení. Pořiďte si retro moderní nábytek, který vypadá skvěle v herně ale i doma. Vyzdobte si svůj bowlingový podnik přesně podle vás.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium Kód/Voucher
  • Platforma PC
  • Typ hry Simulátory
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: Simulátory
Věkové omezení: 12+
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 1038528

Všechny parametry

Recenze EA Games The Sims 4 Bundle5

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EA Games The Sims 4 Bundle5