EA Games PS4 Madden NFL 20 hra

1 789 Kč ? Ušetříte 55 % 799 Kč

Nákupem získáte 7,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Sportovní hra EA Madenn NFL 20 pro herní konzole PlayStation 4 vám umožní stát se superhvězdou NFL. Prostřednictvím Superstar X-Factor můžete rozvíjet vaše sportovní schopnosti a dostat se na vrchol kariéry. Představuje speciální dovednosti pro dnešní slavné superhvězdy NFL, které pozvednou úroveň strategie a napětí v každém zápase. Můžete se stát tváří klubu NFL v režim Face of the Franchise: QB1, kde vás na cestě za slávou čeká množství důležitých rozhodnutí. Zobrazit celý popis

  • Sleva 55 %

Popis produktu

Tvář klubu

Vydejte se na cestu hvězdnou NFL. Vytvořte tým na vysoké škole a ovládněte playoff v kategorii vysokoškoláků, poté udělejte třeba dojem na skauty v NFL Combine. Zjistěte, kde váš příběh začíná, a pak bojujte, abyste dokázali, že patříte do ligy. Jednoduše si můžete zahrát i několikrát v Pro Bowls. Tato nová přizpůsobitelná kariérní kampaň je o vás, s přizpůsobitelnými hratelnými scénami, událostmi a dynamickými výzvami. Rozhodnutí, které provedete včas, budou mít vliv na to, jak vaše kariéra skončí.

Superhráči

Vychutnejte si sílu NFL Superstars s tímto systémem měnícím hru. Uvolněte jedinečné schopnosti, díky kterým se hvězdy cítí jako hvězdy. Prožijte kompletní kariéru v NFL a zapište se do historie jako hráč, trenér nebo vlastník klubu. Soupeřte s 32 týmy o nadvládu nad superhráči.

Mise týmů

Získejte hráče, které chcete. Pomocí nových denních misí Ultimate Team je to snazší a rychlejší než kdykoliv předtím. Jednoduše vytvoříte tým, o kterém jste vždy snili. K dispozici máte hráče z minulosti i současnosti. Hrajte zápasy, sbírejte odměny a vylepšujte svůj tým skrze denní výzvy s živým obsahem.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Sportovní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Sportovní
Věkové omezení: 7+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 140 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 100 g
Hloubka: 12 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAP448419

Všechny parametry

Recenze EA Games PS4 Madden NFL 20 hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EA Games PS4 Madden NFL 20 hra