FIFA 19 PC hra

1 499 Kč ? Ušetříte 47 % 799 Kč

Nákupem získáte 7,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra FIFA 19 je určena pro počítačové sestavy. Zavede vás do fotbalového světa plného výzev, soupeření, adrenalinu, zklamání či pocitu z výhry. Hra, oproti předešlé verzi, nabízí nové módy hry, vylepšené animace, modely hráčů a samostatné možnosti ovládání míče. Mezi nové funkce patří: dynamické taktiky, načasované zakončení a systém aktivního zpracování míče. Režim Výkop byl také vylepšen a nyní obsahuje několik možnosti zábavy, jako například režim přežití, bez pravidel, vlastní pravidla, velká vzdálenost a mnoho dalších. Zobrazit celý popis

  • Sleva 47 %

Popis produktu

FIFA 19 Ultimátní tým

Staňte se součástí nejoblíbenějšího režimu série FIFA a vybudujte si vysněný tým z tisíce dostupných hráčů. Nový FUT 19 (FIFA Ultimátní tým 19) nabídne živý obsah z UEFA Champions League, poprvé představený zápasový režim Divize rivaly a mnoho dalších lákavých věcí.

Režim Výkop

V obnoveném módu výkopů, oproti FIFA 18, si přijdou na své všichni hráči všech herních stylů a úrovní schopností. Každý si může hru užít a stát se vítězem. Zvolte si z výběru možností různých typů zápasů. Od finále poháru až po zápas s vlastními pravidly.

Nové funkce oproti FIFA 18

Díky vylepšeným prvkům hraní budete mít ve hře FIFA 19 pod kontrolou každý moment na hřišti, ať už se to týká zápasové taktiky či práce s míčem. Zcela nový systém aktivního zpracování míče zlepší zážitek z ovládání. Těšit se můžete i na dynamické taktiky a souboje o míč 50/50.

*** UEFA Champions League vstupuje do vyřazovací fáze a tuto skutečnost si nenechá ujít ani EA SPORTS™ FIFA 19. Při této příležitosti vydá společnost EA novou výtvarnou předlohu s trojicí potenciálních mistrů UEFA Champions League: Neymarem Jr., Kevinem De Bruyn a Paulem Dybalou.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Sportovní
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: PC
Typ hry: Sportovní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 165 g
Hloubka: 15 mm

Obsah balení

Obsah balení: Hra

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAPC01801

Všechny parametry

Recenze FIFA 19 PC hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k FIFA 19 PC hra