FIFA 18 - PS4 hra

Hra FIFA 18 na PS4 od EA Games přichází i v tomto ročníku se spoustou vylepšení a hracích módů. FIFA 18 pracuje v engine Frostbite™, který přinesl jiný rozměr hry. Hranice mezi reálným a virtuální světem se prolíná, čímž přináší do hry hráče a atmosféru světové soutěže. Vychutnejte si skvělé hrací módy, autentičnost hry, vylepšené aktualizace kitů a týmů. Vylepšení režimů Kariéra, FIFA Ultimate Team a dalších. Úžasné pohyby hráčů s technologií Real Player Motion, interakce s protihráčem, dokonce i ve způsobu zakončení útoků. Vyhrávejte zápasy se svým oblíbeným týmem a porážejte ostatní hráče na celém světě. Hra je v anglickém jazyce s českými titulky. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 90 %

Popis produktu

Staňte se součástí hry

Začněte hrát a okamžitě pronikněte do hry. Vyberte si hráče a sledujte jeho pohyby při práci s míčem. Pohyby hráčů jsou mnohem plynulejší díky rychlé odezvě. Technologie Real Player Motion přináší na obrazovku věrné pohyby hráčů, a vy tak máte pocit, že sledujete reálnou hru. Hra je vylepšená o 6 světově uznávaných hráčů jako jsou Ronaldo, Sterling či Robben. Specifické hráčské styly a pohyby těchto hráčů jsou přeneseny do hry. Užívejte si skvělou hru s vylepšeními, které vás přenesou přímo na stadion.

 

Atmosféra, která vás vtáhne do hry

Do hry vás kromě úžasné hráčské dynamiky vtáhne i neutuchající atmosféra na stadionu a téměř reálné zobrazení na jaké jste zvyklí při sledování fotbalových zápasů. Slunce pohybující se po obloze, kinematografické stupňování atmosféry, ale také detaily jako reklamní plochy, transparety či dokonce i odpadky. Všechny tyto kulisy vám dají pocit, že jste přímo na hřišti obrovského stadionu. Při vstřelení branky se ozývají hlasité reakce diváků, které vás ještě více motivují k dalším gólům a útočným akcím.

Koncovka od profesionála

Vytvořte si příležitost na únik a vytvote útok, který proměníte na gólových šancí. Díky plynulým pohybem a animacemi máte větší šanci skórovat. Skvělá práce nohou, rukou a hlavy pripspeje k vstřelení dechberovcích branek. Při centrování míče máte k dispozici několik možností, jak dostat míč za brankářů záda. Vyberte si dlouhé přihrávky přímo před bránu, vysoké oblouky nebo center ve stoje a proměňte vaši šanci.

Týmová taktika

FIFA 18 přichází s rozšířenými možnostmi stylů, které vám umožní hrát mnohem taktičtější hru. Zvolte si klub a všimněte si jeho taktického smýšlení či defenzivy. Vyberte ze svých záloh a pošlete nového hráče na trávník, a to vše bez přerušení hry. Čerstvý hráč zapadne do sestavy a spolu s ostatními má dostatek prostoru pro sledování a čtení hry.

Výbušnost a dynamika

Zabraňte soupeři proniknout na vaši polovinu. Rychlé obranné reakce obránců, otočky a dribling přinesou více útočných akcí. Měňte pomalé vedení míče na rychlé nebo naopak. Využijte talent hráčů a jejich herní mistrovství ovládání a zpracování hry. Rychlostní animace umožní hru zrychlit i zpomalit, a tak překvapit protivníka.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Sportovní
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Sportovní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAP420611

Všechny parametry

Recenze FIFA 18 - PS4 hra

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Tomáš, 16.3.2018

Bohumil, 07.12.2017

Super hra a cena je hodně pěkná. Doporučuji.

Lukáš, 16.10.2017

Příslušenství k FIFA 18 - PS4 hra