E-Blue EGT004BKAA - Herní stůl

Herní stůl E-BLUE EGT004BKAA nabízí pevný a odolný doplněk do vašeho herního koutku. Stůl je možné výškově nastavit do 4 úrovní. Ergonomicky designovaná deska zajistí stabilní pozici pro vaše paže, a tím zabrání jejich únavě při dlouhodobém hraní. Stylové boční strany obsahují RGB podsvícení. Na celém povrchu stolu se nachází jedna velká podložka pod myš. Ta zajišťuje dokonalou kontrolu nad pohybem myši během hraní. O stabilitu se postará pevná konstrukce nohou do písmene L. Ze spodní strany stolu je umístěna síťka, která může posloužit vaší kabeláži periferií, nebo jen pro úschovu nepotřebných kabelů. Rozměry jsou: výška 912 mm, šířka 1350 mm a hmotnost 24 kg. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Zvažte i tento produkt

E-Blue EGT003BKAA - Herní stůl

E-Blue EGT003BKAA - Herní stůl

Herní stůl E-Blue EGT003BKAA slouží k vytvoření hráčského koutku a nabízí dostatek prostoru pro váš monitor, klávesnici i myš. Má hmotnost 37,5 kg. Provedení nohou stolu ve tvaru písmene L zajišťuje…

  • Typ příslušenství: Herní stůl
  • Provedení: Kabelové

Zobrazit produkt

Popis produktu

Podložka pod myš na celém povrchu stolu

Odolnost, pevnost a pohodlí přináší středně hustá vláknitá deska stolu. Na celém povrchu se nachází jedna velká podložka pod myš. Ta zajišťuje dokonalou kontrolu nad pohybem myši během hraní. Povrch je voděodolný, takže se nemusíte bát poškození, když si náhodou na stůl vylijete pohár s pitím.

Designové boční strany s RGB podsvícením

Boky stolu E-BLUE EGT004BKAA jsou tvořeny průhlednými designovými prvky s RGB podsvícením. Pomocí bezdrátového ovladače si můžete nastavit různé efekty podsvícení, např. pulzování, blikání, či postupně měnit barvy. Vybrat si můžete až ze 16 různých barev podsvícení. Nastavitelný jas nebo úplné vypnutí jsou také možností.

Nastavitelná výška stolu

Aby stůl přinášel dokonalé pohodlí pro všechny uživatele, můžete si jeho výšku přizpůsobit tak, aby přesně vyhovovala vašim potřebám. Výšku lze nastavit ve čtyřech úrovních: 72,0 cm/78,4 cm/84,8 cm/91,2 cm.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ příslušenství Herní stůl
  • Provedení Kabelové

Další vlastnosti

Značka: E-blue
Typ příslušenství: Herní stůl
Provedení: Kabelové
Doplněk pro hru: ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá, modrá
Šířka: 1350 mm
Výška: 912 mm
Hmotnost: 24000 g
Hloubka: 785 mm

Obsah balení

Obsah balení: stůl,adaptér,bezdrátový ovladač,manuál

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Ostatní

Kód produktu: EGT004BKAA-IA

Všechny parametry

Recenze E-Blue EGT004BKAA - Herní stůl

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k E-Blue EGT004BKAA - Herní stůl