E-Blue Cobra herní křeslo (modré)

Ergonomické herní křeslo E-BLUE COBRA v modré barvě, které přináší dokonalou oporu pro každou část vašeho těla. Vyznačuje se odolnou výplní, vysoce kvalitním potahem z PU a v kombinaci s mnoha možnými nastaveními zaručuje pocit uvoľenia, maximálního pohodlí a správného držení těla i při dlouhodobém hraní. Podle vlastního uvážení si můžete libovolně nastavit područky, výšku sedáku nebo sklon opěradla. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Nastavitelné područky a sklon opěradla a výška sedadla

Područka může být otáčena o 360 stupňů a výškově nastavena nahoru nebo dolů (rozpětí 70 mm +/- 5 mm), aby byla perfektní oporou pro vaše předloktí v jakékoliv výšce a poloze. Křeslo je výškově nastavitelné a sklon opěradla lze nastavit až do úhlu 118 stupňů s možností aretace a nastavením síly protiváhy.

Kvalitní plynový píst a odolný pětiramenný ocelový kříž

Herní křeslo je vybaveno vysoce kvalitním plynovým pístem Class-4. Takisto je vybaveno vysoce odolným pětiramenným ocelovým křížem se statickým zatížením do 1 500 Kg. Je velmi bezpečné a stabilní.

Tichá kolečka a vysoce pružná pěnová výplň

Kolečka herního křesla jsou tvořena Nylonem, 30% skelných vláken a PU, aby maximálně redukovalo hluk během pohybu křesla. Kombinace těchto vysoce odolných materiálů zvyšuje odolnost proti odření a posytuje delší životnost koleček. Vysoce pružná pěnová výplň je obsažena v opěradle a v sedáku, takže křeslo nedeformuje páteř a efektivně chrání před únavou i během dlouhodobého hraní.

Zdokonalená PU kůže a opěrka hlavy

Povrch z PU kůže je dokonale prodyšný a velmi pohodlný, navíc jej můžete snadno vyčistit. Komfortní opěrka hlavy má 3D vyšité logo Cobra a dva designové otvory.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Barva modrá

Další vlastnosti

Značka: E-blue

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá

Ostatní

Kód produktu: MGEBH03KC000

Všechny parametry

Recenze E-Blue Cobra herní křeslo (modré)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k E-Blue Cobra herní křeslo (modré)