Dyson V6 Total Clean - poslední vystavený kus

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

14 999 Kč

Rezervace je zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 1499.9 Kč

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

14 999 Kč

Doprava zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 1499.9 Kč

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 149,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Stojanový vysavač Dyson V6 Total Clean je poháněn špičkovým digitálním motorem Dyson V6, který používá pulzní technologii a neodymový magnet k dosažení až 110 000 otáček za minutu. Podlahová hubice má šířku 25 cm a je vhodná k použití pro všechny druhy podlah. Model Total Clean je maximálně ergonomický – svým tvarem a vyvážením padne přirozeně do ruky. Přizpůsobená je také nádoba na zachytávání prachu, které objem dosahuje 0,4 litru. Maximální doba provozu činí 20 minut konstantního sání, přičemž plného dobití je možno dosáhnout už za 3,5 hodiny.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Motor s cyklonovou technologií

Stojanový vysavač DYSON V6 Total Clean je vybaven digitálním motorem, který zaručuje špičkový výkon při každém vysávání. Používá digitální pulzní technologii a neodymový magnet pro dosažení 110 000 otáček za minutu. Vysavač využívá cyklónovou technologii, která zaručuje zvýšení průtoku vzduchu a zachycení i jemného prachu. Výkonné odstředivé síly vytlačují nečistoty a prach z nasátého vzduchu do odpadní nádoby vysavače. Zaručené je tak skutečně efektivní odstraňování nečistot.

Dyson V6 Total Clean

Podlahová hubice

Podlahová hubice vysavače je dostatečně široká a je vhodná na vysávání všech druhů podlah. Rotační kartáč s přímým pohonem tlačí štětiny hlouběji do koberce a uvolňuje i hluboko usazenou špínu. Tuhé nylonové štětiny odstraňují hluboko usazené nečistoty z koberců. Jemná karbonová vlákna naopak odstraňují jemný prach z hladkých podlah. Další výhodou použití motoru s přímým pohonem je fakt, že není nutný prostor pro převodový mechanizmus od motoru ke kartáči a štětiny mohou zabírat celou šířku podlahové hubice od kraje ke kraji.

Lehký a ergonomický

Provedení vysavače je přizpůsobeno pro pohodlné uchopení a ovládání. Díky svému tvaru přirozeně padne do ruky. Má nízkou, 2,7 kg hmotnost, která také usnadňuje manipulaci. Vysavač DYSON V6 Total Clean má posunuté těžiště a jeho hmotnost je rozložena pro pohodlnou manipulaci při vysávání. Baterie jsou umístěny přímo nad a pod rukou, čímž je odlehčený konec, kterým se vysává. Můžete ho použít i jako ruční vysavač pro vysávání na těžko dostupných místech.

Vlastnosti

Pro zachytávání nečistot a prachu je přizpůsobena nádoba o objemu 0,4 litru. Když je nádoba plná, můžete ji snadno vysypat jediným stisknutím tlačítka. Nedojde tak ke kontaktu s nečistotami. Přizpůsoben je i praktický úchyt pro uložení i nabíjení vysavače. S jeho pomocí si každé jedno vysávání maximálně vychutnáte a můžete si být jistí perfektními výsledky při každém použití. Vybaven je baterií, jejíž nabíjení trvá 3,5 hodiny.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Napájení: Baterie
Typ baterie: Li-Ion
Typ podle nádoby na prach: Bezsáčkové
Odnímatelný ruční vysavač: Ne
Provozní doba: 30 min.

Další vlastnosti

Značka: Dyson
Umývatelný filtr: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Hmotnost: 2,7 Kg

Energetické údaje

Napájení: Baterie
Provozní doba: 30 min.

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Doba nabíjení: 3,5 hod.

Funkce

Indikátor plného sáčku: Ne
Regulace výkonu: Ne
Osvětlení vysávané plochy: Ne
Odstraňování navinutých vlasů: Ne

Vzhled

Typ podle nádoby na prach: Bezsáčkové
Odnímatelný ruční vysavač: Ne

Ostatní

Kód produktu: V6 TOTALCLEAN

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru