Popis produktu

Akční hra Dying Light 2: Stay Human je určena pro PC. Nechte se unést napínavým příběhem ze světa zasaženého zombie apokalypsou. Parkourovou survival hru si užijete z pohledu první osoby, přičemž k dispozici máte až 3 000 parkourových animací. Nechybí RPG prvek v podobě důsledků vašich rozhodnutí během hraní. Najděte a vylepšujte zbraně, vyhrajte nelítostné souboje a rozhodněte o svém osudu. Hráčský zážitek ozvláštní rozsáhlý otevřený svět, 4× větší než v předešlé části. Vychutnat si můžete i kooperativní multiplayer pro dva až čtyři hráče. Hra disponuje českými titulky.

Recenze na hru Dying Light 2: Stay Human

Základní prvky hry

  • Akční hra z pohledu první osoby
  • Rozsáhlý otevřený svět ponurého města je 4× větší oproti předešlé části
  • Survival hra nabízí parkourové možnosti a až 3 000 parkourových animací pro plynulejší chod hry
  • Hra je zasazena do prostředí 20 let po svém předchůdci, Dying Light v Evropě
  • Každé vaše rozhodnutí ovlivní chod příběhu díky RPG elementu
  • V nabídce je i kooperativní multiplayer pro dva až čtyři hráče

Otevřený svět evropské oblasti "The City"

Hra je zasazena do postapokalyptické Evropy v oblasti nazývané jako "The City" 20 let po ději předchozího dílu Dying Light. Procházejte městem, hledejte užitečné předměty pro vylepšení nebo sestrojení nových zbraní či předmětů. Ocitáte se ve velkém městě rozděleném na 7 individuálních regionů. Každý z nich má vlastní orientační body a různá místa.

Rozsáhlé následky rozhodnutí

Během hraní přijdete do kontaktu s různými komunitami, frakcemi a osídlení, které vás postaví před důležité a náročné rozhodnutí. Ty dále ovlivní chod herního děje a také to, jak vnímají vaši postavu Aidena okolní osoby, proto si musíte každý další krok důsledně promyslet.

Parkourové prvky

Hlavní postava Aiden Caldwell má ve vínku výjimečný talent a vytříbené parkourové schopnosti, díky kterým dokáže skákat mezi střechami budov, klouzat se po římsách či běžet po stěně, a to ve více než 3 000 parkourových animacích pro plynulejší zážitek ze hry. Procházení městem usnadní užitečné nástroje, jako hák či padák.

Nezapomenutelné souboje a vylepšení zbraní

Aiden využívá převážně zbraně na boj zblízka, čímž si vychutnáte kreativní a brutální souboje s nelítostnými zombie. Každá zbraň má omezenou životnost a používáním se postupně opotřebuje. Zbraně si můžete vylepšit získáním plánů a shromážděním potřebných součástek. Mezi užitečné zbraně na dálku patří kuše, oštěpy a brokovnice. Nechybí ani možnost vytváření a využívání pastí.

Prozkoumejte brlohy nakažených

Zombie jsou na slunečním světle zpomalení, ale o to víc jsou agresivní a nepřátelští v noci. Tato část hry vás rovněž zavede k novým druhům zombie. Prozkoumejte skrýše nakažených uprostřed noci, kdy se příšery vyberou na lov a sesbírejte užitečné předměty nutné k přežití.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry Akční, RPG
Lokalizace česká

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Dying Light 2: Stay Human hra pro PC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi