DXRacer Racing PlayStation R90-INW

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Design

Barevná černo-modro-bílá kombinace tohoto herního křesla je opravdu nepřehlédnutelná. Toto designové křeslo je doplněno logem PlayStation. Svým elegantním a zároveň stylovým provedením dokonale vynikne v každém interiéru. Samotná údržba je díky použitým materiálům velmi jednoduchá, protože je vyrobeno z umělé kůže.

Maximální pohodlí

O vaše pohodlí se postará vysoké opěradlo a kvalitní mechanismus Tilt s nakláněním až do úhlu 135 stupňů. Opěradlo je navíc ergonomický tvarované v oblasti ramen, beder a hýždí. Dlouhé sezení během hraní vám zpříjemní komfortní polštářky pod bedra a hlavu a nastavitelné 3D područky. Křeslo disponuje možností nastavení mechaniky podle hmotnosti uživatele.

Kvalitní zpracování

Základem křesla je stabilní trubkový ocelový rám, který je doplněn pětiramenným kovovým křížem s krytkami v barvě panelů. Plynový píst DXRACER německé kvality prošel přísnými SGS a dalšími mezinárodními standardy. 3D područky jsou opatřeny horními krytkami z polyuretanu, což zvyšuje jejich odolnost. Univerzální plastové kolečka jsou pevné, odolné, bezpečné a tiché, díky čemuž bude pohyb na jakékoliv podlaze maximálně hladký a plynulý. Křeslo je ideální pro střední postavy od 165 do 195 cm, přičemž jeho nosnost dosahuje až 100 kg.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Dxracer

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Šířka: 670 mm
Výška: 910 mm
Hmotnost: 22850 g
Tloušťka: 310 mm

Obsah balení

Obsah balení: Herní křeslo

Ostatní

Kód produktu: GC-R90-INW-Z1

Recenze DXRacer Racing PlayStation R90-INW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DXRacer Racing PlayStation R90-INW