DXRacer King K06-N černé

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Luxusní design

Elegantní černá barva kombinace tohoto herního křesla je opravdu nepřehlédnutelná. Svým luxusním a zároveň stylovým provedením dokonale vynikne v každém interiéru. Samotná údržba je díky použitým materiálům velmi jednoduchá, protože je křeslo potažené vysoce kvalitní umělou kůží.

Maximální pohodlí

O vaše pohodlí se postará vysoké opěradlo a kvalitní mechanismus Tilt s nakláněním až do 135° úhlu. Opěradlo je navíc ergonomický tvarované v oblasti ramen, beder a hýždí, čímž dokonale přilne k vašemu tělu. Dlouhé sezení během hraní vám zpříjemní komfortní polštářky pod bedra a hlavu a nastavitelné 4D područky s měkčeným povrchem, které lze polohovat až 3 směry. Křeslo disponuje možností nastavení tuhosti mechaniky podle hmotnosti uživatele.

Kvalitní zpracování

Základem křesla je stabilní trubkový ocelový rám, který je doplněn pětiramenným aluminiovým křížem. Plynový píst DXRACER německé kvality prošel přísnými SGS a dalšími mezinárodními standardy. Univerzální plastové kolečka jsou pevné, odolné, bezpečné a tiché, díky čemuž bude pohyb na jakékoliv podlaze maximálně hladký a plynulý. Křeslo je ideální pro střední postavy od 160 do 195 cm, přičemž jeho nosnost dosahuje až 150 kg.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Dxracer

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 730 mm
Výška: 940 mm
Hmotnost: 33850 g
Tloušťka: 370 mm

Obsah balení

Obsah balení: Herní křeslo

Ostatní

Kód produktu: GC-K06-N-S3

Recenze DXRacer King K06-N černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DXRacer King K06-N černé