Nenechte se zaskočit - konec vysílání DVB-T se blíží

Kdy končí starý formát vysílání?

Přechod na DVB-T2 začne v listopadu 2019 v Praze. Na celém území ČR bude ukončeno vysílání ve starém formátu v roce 2021 a týká se to všech domácností, které přijímají televizní signál klasickou pokojovou nebo venkovní anténou, případně společnou televizní anténou. K přechodu na vysílání DVB-T2 dochází z důvodu uvolnění stávající vysílací frekvence potřebám vysokorychlostního mobilního internetu.

Nové termíny přechodu na DVB-T2 vysílání:

 

Tabulka vypnutí DVB-T

Co potřebujete k tomu, abyste nepřišli o vysílání?

Abyste mohli nadále sledovat Vaše oblíbené programy budete potřebovat televizor nebo DVB-T2 přijímač, který bude schopný přijímat DVB-T2 H.265 HEVC. Vybrat si můžete z naší nabídky.

Televizory s DVB-T2 Televizory s DVB-T2 

Přechodem na DVB-T2, které zůstává zdarma, získáte kvalitnější obraz a lepší zvuk, stejně tak bude k dispozici i více programů (včetně HD) , které naladíte na svoje nové zařízení ať už se bude jednat o set top-box nebo nový televizor podporující DVB-T2 H.265 HEVC. Pokud pořídíte zařízení s HbbTV, dostane se Vám možnosti sledovat zpětně pořady, listovat v archívu vysílání, získávat dodatečné informace o programu a budete si moc užít odložené přehrávání.

  • Pouze jeden dálkový ovldač – žádné zapínání kabičky navíc.
  • Kvalitnější obraz a zvuk absencí přenosového kabelu.
  • Jednodušší ovládání a nastavení.

DVB-T2 setopboxy DVB-T2 přijímače

Nainstalujte si své oblíbené programy a mnoho dalších za pomoci moderních DVB set-top boxů, které vám nabídnou kvalitní přenos obrazu a zvuku bez nechtěných šumů, což vám přinese lepší televizní zážitek.

  • Nižší vstupní investice

 

Co získám novým formátem vysílání?

Přechod na nové vysílání přinese ještě kvalitnější obraz pro více programů. Dnešní DVB-T síť sice HD vysílání umožňuje, ale vejde se do ní pouze omezený počet HD kanálů. Například Česká televize po spuštění vysílání ve standardu DVB-T2 plánuje nabídnou v HD kvalitě všechny programy.

Máte ještě nějaké dotazy ohledně DVB-T2?

Obraťte se na naší infolinku na telefonním čísle +420 210 326 000 nebo na emailu info@electroworld.cz.