Duux Whisper Flex Black

Stojanový ventilátor, Výkon ventilátoru: 27 W, Maximální hlučnost: 50 dB, Průměr ventilátoru: 340 mm, Počet rychlostí: 26, Rozsah oscilace: 100°, Automatické otáčení, Dálkové ovládání, Barva: černá. Více info


Cena 4 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 46 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Máte doma nebo v kanceláři nepříjemné teplo? Minimalistický a designový ventilátor Duux Whisper Flex vám pomůže snadněji překonat všechny teplé dny. Můžete jej jednoduše použít jako stolní nebo stojanový ventilátor, a to díky možnosti praktického nastavení výšky. K dispozici je oscilace 100° vertikálně a až 90° horizontálně, a k tomu dokonce až 26 rychlostí. Ventilátor vás překvapí velmi tichým chodem. Hlučnost je totiž jen 13 dB, maximální hlučnost je 50 dB. Je výjimečný i díky podpoře hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa a ovládání přes aplikaci Duux (zdarma dostupnou v App Store nebo Google Play).

Duux Whisper Flex Black

 • Designový, stojanový nebo stolní ventilátor 2 v 1
 • Ovládání pomocí dálkového ovladače, dotykového panelu, přes aplikaci Duux nebo pomocí aplikace Google Assistant a Amazon Alexa
 • Wi-Fi 2,4 GHz
 • Oscilace vertikálně 100° a horizontální až 90°
 • Časovač
 • Nastavení výšky
 • 26 nastavení rychlosti
 • Příkon: 27 W
 • Hlučnost: 13-50 dB
 • Průměr lopatky: 34 cm
 • 6 300mAh baterie a dokovací stanice nejsou součástí balení
 • Černé provedení

Minimalistický ventilátor

Máte doma nebo v kanceláři nepříjemné teplo? Minimalistický a designový ventilátor Duux Whisper Flex vám pomůže snadněji překonat všechny teplé dny. Můžete jej jednoduše použít jako stolní nebo stojanový ventilátor, a to díky možnosti praktického nastavení výšky.

Doplňky ventilátoru

K dispozici je oscilace 100° vertikálně a až 90° horizontálně, a k tomu dokonce až 26 rychlostí. Pohotové vypínání i zapínání ventilátoru zajistí šikovné dálkové ovládání nebo dotykový ovládací panel. Pro skvělý přehled poslouží digitální LED displej. Lopatky měří v průměru 34 cm.

Hlučnost

Ventilátor Duux Whisper Flex vás překvapí velmi tichým chodem. Hlučnost je totiž jen 13 dB, maximální hlučnost je 50 dB. Je také vybaven praktickým časovačem a teplotním senzorem. Elegantní černé provedení skvěle doplní každý interiér.

Ovládání

Ventilátor Duux Whisper Flex je výjimečný i díky podpoře hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa a ovládání přes aplikaci Duux (zdarma dostupnou v App Store nebo Google Play). K dispozici je Wi-Fi 2,4 Ghz a 5 Ghz, a použití na 230 V nebo na 6 300mAh baterii (výdrž 5-18 hodin), která není součástí balení a je možnost ji dokoupit samostatně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 50 db
Dálkové ovládání Ano
Průměr ventilátoru 340 mm
Maximální výkon 27 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Duux Whisper Flex Black

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi