Ducati PRO-I EVO


E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 7,8 Ah, Maximální dojezd: 25 km, Výkon motoru: 350 W, Max. rychlost: 25 km/hod.. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Elektrická koloběžka Ducati PRO-I EVO je stylová, elegantní a lehká koloběžka vhodná na cestu do práce, do školy nebo do města. Vylepšená 7,8 Ah baterie zaručuje dojezd až 35 km. Součástí je i zabudovaný LCD displej. Koloběžka disponuje motorem s výkonem 350W, 8,5" koly a širokými řídítky s protiskluzovou úpravou. Můžete ji jednoduše složit a přenést. Díky USB kabelu ji můžete nabít kdekoliv. Bezpečnost a viditelnost na silnici zajišťuje přední a zadní LED světlo. Elektrokolobežka je také vybavena elektrickou přední brzdou a zadní kotoučovou brzdou. Můžete ji připojit k mobilní aplikaci, která umožňuje upravovat nastavení, měnit trasu a využívat navigaci.

Konstrukce

Koloběžka je vyrobena ze slitiny hliníku, což zaručuje že je lehká ale zároveň dostatečně pevná a odolná. Skládací mechanismus umožňuje snadné a rychlé složení. Koloběžku tak můžete vzít s sebou do autobusu, vlaku nebo auta.

Pohon

Koloběžka je vybavena motorem s výkonem 350 W umístěným v předním kole. Tento typ motoru vyžaduje minimální údržbu a vykazuje velmi nízké opotřebení. Komfortní funkce tempomatu umožňuje se konstantní udržování rychlosti bez nutnosti držení plynu.

Dvojitý brzdový systém

Koloběžka disponuje dvojitým brzdovým systémem. Elektrická brzda nacházející se na předním kole je ovladatelná plynem. Mechanická kotoučová brzda je součástí zadního kola. 8,5 "kola pohlcují vibrace a tlumí drobné nerovnosti, čímž zaručují plynulou a pohodlnou jízdu.

Aplikace

Koloběžku můžete prostřednictvím technologie Bluetooth propojit s vaším mobilním telefonem. Aplikace Ducati Urban e-Mobility je dostupná na Google Play a App store. Umožňuje sledovat výkon, navigační mapy, aktuální stav baterie a nastavovat různé funkce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 12 Kg
Kapacita baterie 7.8 Ah
Výkon motoru 350 W

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Ducati PRO-I EVO

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

14. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíVlasta

19. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • vypadá moc hezky
  • dobře se ovládá
  • jsem spokojena s nákupem
  • zatím nevím

Zatím ji mám krátce, ale s nákupem jsem spokojena.


Petr

2. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Krany design
  • Zadne