Drátová sluchátka Zobrazit popis

První drátová sluchátka spatřila světlo světa v roce 1910. Od té doby jsou nedílnou součástí každodenního života. V dnešní době nejsou sluchátka jen o poslechu hudby. Můžete pomocí nich telefonovat nebo třeba doslova vypnout všechen okolní ruch.

Ovládání hlasitosti

Vestavěný mikrofon

Odnímateľný kábel

Produkty

Nabídka „klasických“ drátových sluchátek je široká – i přesto, že na popularitě stále více získávají Bluetooth sluchátka a sluchátka bezdrátová. Při samotném výběru byste měli dbát nejen na líbivý vzhled, ale především na to, k čemu všemu chcete sluchátka používat, jak často je budete používat a jaké je vaše cenové rozpětí.

I drátová sluchátka mají své výhody

Když se řekne drátová sluchátka, mnohým z nás se jako první nejspíš vybaví nekonečné rozmotávání kabelů. Nesmíme ale zapomínat na to, že i drátová sluchátka mají své výhody. Patří mezi ně například to, že nemusíte myslet na jejich nabíjení, a nestane se vám, že by byla vybitá. Zároveň jsou cenově dostupnější než většina bezdrátových modelů.

Na co se zaměřit při výběru „klasických“ sluchátek

Hlavním rozhodujícím faktorem při výběru sluchátek by měl být účel použití. Existují totiž desítky druhů nejrůznějších sluchátek. Sluchátka na sport jsou uzpůsobena tak, aby co nejlépe držela v uších, i když s nimi cvičíte nebo třeba běháte.

Herní sluchátka vám nabídnou čistý zvuk a zároveň vás z nich ani po hodinách hraní díky polstrování nebudou bolet uši a hlava. Dalším faktorem vašeho výběru můžou být funkce, které sluchátka umožňují jako například ovládání hlasitosti přímo na sluchátkách nebo vestavěný mikrofon