Doro 1370 černý

Zobrazit

Úhlopříčka ("): 2.4 ", 3G: Ano, Kapacita: 16 MB, Typ telefonu: Klasický, Operační paměť RAM: 8 MB,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Mobilní telefon Doro 1370 v černé barvě patří do skupiny tlačítkových telefonů. Velké a oddělené tlačítka umožní lepší ovládání i psaní zpráv. Podpora sítě 3G potěší. Na přehledném a širokém 2,4" displeji s rozlišením 320 x 240 pixelů se zobrazí kontakty, ale také údaje o čase, datu a stavu baterie. Ve výbavě nechybí 3Mpx hlavní fotoaparát, funkce ICE, FM rádio, Bluetooth 3.0, kalkulačka, baterka, slot pro paměťovou kartu a 3,5mm jack pro připojení sluchátek. Baterie má kapacitu 1000 mAh.

Dobře čitelný displej

Tlačítkový telefon Doro 1370 disponuje 2,4palcovým displejem s rozlišením 320 x 240 pixelů. Hledání telefonních kontaktů nebo čtení zpráv bude mnohem jednodušší. Na displeji uvidíte i menu, datum, čas či stav baterie. Pod displejem je umístěna klávesnice s oddělenými a velkými tlačítky pro pohodlné psaní. Do 16MB vnitřní paměti telefonu si uložíte až 100 telefonních kontaktů. Chcete-li paměť rozšířit, stačí vložit paměťovou MicroSD kartu. Předností tohoto telefonu je jeho kompatibilita naslouchátkem.

Sdílení souborů

Disponuje rozhraním Bluetooth 3.0, se kterým ho spojíte nejen s jinými mobilními telefony, ale v dnešní době i s tablety nebo notebooky. Kromě toho můžete k telefonu připojit i externí zařízení, jako jsou bezdrátová sluchátka nebo reproduktory. Pro poslech hudby z FM rádia je zde výstup 3,5mm jack.

Funkce

Telefon je vhodný i pro lidi se slabším sluchem. Praktický hlasitý odpolech či sedm různých úrovní hlasitosti jim umožní pohodlně telefonovat se svými blízkými. Zvuk je možné zesílit. K dispozici máte i budík, kalkulačku, baterku, FM rádio, kalendář nebo funkci ICE v případě nouze. Telefon můžete využívat nepřetržite během celého dne díky výborné výdrži Li-Ion baterie s kapacitou 1000 mAh. Můžete telefonovat bez přestávky až 7 hodin, v nouzovém režimu dosahuje výdrž baterie až 530 hodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 2.4 "
3G Ano
Kapacita 16 MB
Typ telefonu Klasický
Operační paměť RAM 8 MB

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Doro 1370 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jiří

25. 1. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • - velká tlačítka a rychlé volby
  • - přehledné a jednoduché menu
  • - velké znaky na displ. vhodné pro starší uživatele (koupeno jako dárek 63 let) a naprostá spokojenost
  • - nabíjecí stojan, tedy telefon používán doma jako stacionární postavený stále ve stojanu
  • zatím žádné

Super dárek pro starší osobu. Jednoduché ovládání a velký display.