DOD Hummer vystavený kus s plnou zárukou

Voděodolná (IPX6) Full HD kamera DOD Hummer v černém provedení s 1,5" LCD displejem je vhodná pro motorky. Kamera se snímkovou frekvencí 30 snímků za sekundu a podporou technologie WDR zaručí kvalitní snímky i při zhoršeném světle. Je vybavena skleněnou čočkou, 14 Mpx snímačem CMOS a 110° širokoúhlým objektivem. Všechny záznamy je možné ukládat na paměťové karty micro SDHC až do velikosti 32 GB. O bezpečné uchycení na řídítkách se postará 1/4" upínací svorka. Součástí Autokamery je integrovaná lithium-iontová baterie s kapacitou 750 mAh. K základní výbavě patří G-senzor, GPS procesor, Wi-fi, automatické nahrávání a vypnutí nahrávání. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Bez omezení

Praktická kamera v elegantním černém provedení je podle standardu IPX6 voděodolná, díky čemuž je pro vás tou správnou volbou v deštivých dnech. DOD Hummer s kompaktními rozměry disponuje 1/4" upínací svorkou, která se postará o rychlé a především bezpečné uchycení kamery na řídítkách s kulatým kloubem.

 

O nic nepřijdete

G-senzor je neodmyslitelnou součástí kamery, díky čemuž vám ve velké míře usnadní nahrávání. V případě možného nárazu se postará o to, aby se vaše videosoubory nahrávány ve smyčce automaticky uzamkli a nedošlo tak k potencionálnímu přepsání souborů.

 

Množství funkcí

S technologií WDR jsou kvalitní videonahrávky i při zhoršených světelných podmínkách samozřejmostí. K základní výbavě však patří i podpora moderní technologie Wi-fi, která vám umožní sdílet vaše záznamy. Všechny vaše videonahrávky si můžete ukládat na paměťové karty Micro SDHC s maximální kapacitou 32 GB. Určitě oceníte funkci automatického nahrávání/vypnutí.

 

Kvalitní záběry

DOD Hummer se pyšní 1,5" LCD displejem s rozlišením videa 1920 x 1080 pixelů. Díky Full HD rozlišení se můžete spolehnout na detailní záběry v podobě snadno čitelných SPZ ostatních vozidel, dopravních značek či tváří lidí. Všechny vaše záznamy tak můžete v případě potřeby použít i jako plnohodnodný důkazní materiál. Čistý obraz a přirozené barvy vám zaručí skleněná čočka a 14 Mpx snímač CMOS.

 

Software DOD GPS 2.0 player

Kamera je vybavena inovativním redesignovaným softwarem na PC-DOD GPS 2.0 player, který vám ve vysokém Full HD rozlišení v reálném čase spolu s rychlostí vozidla a GPS souřadnicemi zobrazí video nahrávky. Aktuální poloha se po připojení na internet zobrazí na Google maps.

Obsah balení: kamera DOD Hummer, set kabelů pro instalaci, napájecí USB kabel, USB adaptér do autozapalovače, držák na řídítka, manuál

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 1,5 "
 • Wi-Fi Ano
 • GPS Ano
 • Dotyková obrazovka Ne
 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Výdrž batérie 0,5 hod.
 • Max.rozlíš.videa 1920x1080
 • Rozlišení 14 Mpx
 • Úhel záběru hl.kamery 110
 • Parkovací režim Ne

Další vlastnosti

Značka: Dod
Úhel záběru hl.kamery: 110
Počet kamer: 1

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 1,5 "
Dotyková obrazovka: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 110 mm
Výška: 56,5 mm
Délka: 52 mm
Hmotnosť: 168 g

Multimédia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: jpg

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ne

Obsah balení

Obsah balení: "Držák na řídítka "

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SD

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: Micro SDHC

Baterie

Výdrž batérie: 0,5 hod.
Zabudovaná baterie: Ano

Video

? Max.rozlíš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 14 Mpx

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 1.7

Ostatní

Kód produktu: DODHUMMER

Všechny parametry

Recenze DOD Hummer

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DOD Hummer