DJI Spark bílý Dron

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Množství skvělých funkcí

Mini Dron Spark DJI vás zaujme svým moderním designovým provedením se 4-mi vrtulemi a množstvím skvělých funkcí. Tento jedinečný dron můžete ovládat prostřednictvím vysílače nebo vašeho smartphonu se systémem iOS a Android. Dron disponuje inteligentními letovými funkcemi či ovládáním pomocí gest. Samozřejmostí je integrovaná kamera s neuvěřitelnou kvalitou obrazu.

Inteligentní režimy

Pomocí funkce FaceAware může dron vzlétnout přímo z vaší dlaně. Inteligentní letové režimy a intuitivní ovládání zajistí, že získáte ty nejlepší letecké záběry. Můžete si vybírat z režimů jako: QuickShot, TapFly, ActiveTrack a Gesture. Své fotografie a videa můžete upravovat a sdílet díky praktické aplikací DJI GO4.

Kvalitní video a fotografie

Vysoce výkonná kamera umožní natočit ty nejlepší videa. Stabilizace pomocí mechanického závěsu a technologie Ultrasmooth se postará o záběry bez třasu. Výkonný širokoúhlý objektiv zajistí rovnoměrně prokreslení a živé barvy. 1/2.3 palcový CMOS snímač umožní natáčet stabilizované video v 1080p a pořizovat fotografie s rozlišením až 12 Mpx. Můžete využívat fotografické režimy jako Pano pro skvělé zachycení horizontálního nebo vertikálního panorama nebo ShallowFocus, který díky technologií pro 3D vnímání pomůže zachytit fotografie s nízkou hloubkou ostrosti.

Lehká konstrukce

Lehká a ergonomická konstrukce dronu umožňuje prorážet cestu vzduchem s minimálním odporem. Výkonný pohon dronu umožňuje stabilní let i v silném větru rychlostí až 50 km/h. Moderní HD Wi-Fi technologie umožní přenos v rozlišení 720p do vzdálenosti 2 km. Dron je také vybaven funkcí GPS s návratem domů a 3D vnímáním překážek až 5 m před sebou. Doba letu je 16 minut na jedno nabití.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Dji

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 14,3 cm
Hmotnost: 300 g
Výška: 5,5 cm
Hloubka: 14,3 cm

Obsah balení

Obsah balení: • Přepravní box

Ostatní

Kód produktu: DJIS0200TXS

Recenze DJI Spark bílý Dron

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Radek, 31.3.2019

Benedikt, 20.11.2018

Dron předčil všechna očekávání, je lehký, ovládání přesné i za větru díky silným motorům a to jsem neměl zapnutý režim sport kde se výkon o hodně zvětší ma plno funkcí atd velká spokojenost

  • Kvalita
  • Lehký
  • Výkony
  • Plno funkcí
  • Dobrá cena
  • Ovládač v balení
  • Český návod
  • Atd
  • Žadný