DJI Pocket 2


Akční kamera, Dotyková obrazovka, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rozlišení: 64 Mpx, Digitální stabilizace obrazu, Podpora paměťových karet: micro SDHC, Ukládací médium: micro SD, Podporované obrazové formáty: jpeg, Video formáty: MP4, Kapacita baterie: 875 mAh. Více info


Cena 9 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Malý fotoaparát DJI Pocket 2 v kompaktním černém provedení s úhlem záběru 93° umožňuje zachytit horské pásmo se 180° nebo skupinové selfie s 3 × 3 panoramatem. Disponuje funkcemi, jako ActiveTrack 3.0, Timelapse, Story mode, All Editor a Motionlapse. Plynulé záběry v pohybu zaručí 3osý stabilizátor. K dispozici jsou 4 mikrofony a 1/1,7palcový senzor. Fotoaparát vytváří 64Mpx fotografie s 8× digitálním zoomem. Samozřejmostí jsou HDR videa v rozlišení 4K/60 FPS.

Kapesní rozměry a motoricky ovládaná stabilizace

DJI Pocket 2 je doslova kapesní fotoaparát, který vám, i přes jeho kompaktní rozměry, poskytne vysoké rozlišení a videa na profesionální úrovni. Disponuje 3osou stabilizací obrazu, díky které dokáže nahrávat plynulá videa v pohybu. Tato inovativní technologie je skvělá pro kreativní fotografie, jako jsou ruční snímky s dlouhou expozicí. Vzhledem k jeho malé velikosti jej vložíte nejen do tašky, ale i do kapsy, což mu umožňuje dělat vám společnost vždy a všude.

Kvalita obrazu, kterou budete milovat

Zaznamenat zážitky ve vysoké kvalitě můžete formou fotografií, a to hned v 64Mpx rozlišení nebo pomocí videí 4K/60 FPS. HDR videa vám zaručí bohaté barvy a 8násobný digitální zoom vám naopak pomůže přiblížit všechny detaily. Pro záznam prostorového zvuku jsou k dispozici 4 mikrofony, které jsou umístěny na rukojeti. Pohlcující zvuk vám zaručí technologie DJI Matrix Stereo. Co nepochybně oceníte je, že se s přiblížením přibližuje i zvuk, čímž vytváří dynamičtější zvukovou stopu.

 

Panorama s vysokým rozlišením a efekty

Abyste mohli s vašimi přáteli sdílet vaše nejlepší selfie, najdete ve výbavě půvabné efekty Glamour Effects. Naopak pro skupinové selfie je tu funkce 3 × 3 panorama. DJI Pocket 2 se pyšní úhlem záběru 93° pro dokonale složené záběry na sociální sítě. S tímto kapesním fotoaparátem můžete také zachytit celé horské pásmo se 180° panoramatem. Nechybí Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse či ActiveTrack 3.0. V nabídce je také režim Story mode. Ten využívá videa a hudební šablony k vytvoření poutavých minifilmů už na pár kliknutí.

Obsah balení:

  • 1× DJI Pocket 2 
  • 1× DJI Pocket 2 Obal
  • 1× DJI Pocket 2 Mini Control Stick
  • DJI Pocket 2 držák na stativ (1/4")
  • 1× Popruh na zápěstí
  • 1× Napájecí kabel
  • 1× Sada nálepek DJI
  • 1× Adaptér Osmo Pocket Smartphone (Lightning a USB-C)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
GPS Ne
Optický zoom 3
Rozlišení 64 Mpx
Stabilizace obrazu Digitální
Odolné provedení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí DJI Pocket 2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi