DJI Phantom 4 Pro+

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Vizionářská inteligence se zvýšenou představivostí

Profesionální dron DJI Phantom 4 PRO+ v obsidiánové edici má titanovo-magneziovou konstrukci, která zvyšuje celkovou odolnost zařízení a snižuje jeho hmotnost na úroveň dronu Phantom 4 základní verze. Disponuje pokročilým systémem detekce překážek, různými automatizovanými funkcemi a možnostmi nahrávat 4K video, čímž vám umožní vytvořit profesionální snímky přesně podle vašich představ. Přenos obrazu je možný na maximální vzdálenost 7 km a to použitím nové technologie LightBridge. Spolupracuje také s aplikací DJI GO a tak si můžete prohlédnout důležitá data v reálném čase a také rychle stáhnout fotky a videa do smartphonu.

Kamera s 1-palcovým senzorem a 20 MPx rozlišením

Nová kamera dronu DJI Phantom 4 PRO disponuje 1-palcovým CMOS senzorem s rozlišením 20 MPx. Použitím většího senzoru zachytí více informací na jeden pixel a tak se zlepší dynamický rozsah a sníží šum při špatném světle. Je první kamerou z řady DJI, která využívá mechanickou clonu, čímž odstraňuje zkreslení pohybujících se objektů ve vysoké rychlosti nebo při vysoké výšce a mechanickém zaostření. Videa z kamery se dají ukládat s datovým tokem až 100 Mb/s a standardy videa jsou H.264 4K při 60 fps a H265 4K při 30 fps.

Systém detekce překážek v pěti směrech

Pokročilý systém senzorů detekuje překážky až v 5 směrech a dokáže se jim vyhnout ve 4 směrech. Na vyhýbání se překážkám používá inteligentní systém FlightAutonomy, doplnění o čidla v zadní části dronu. V přední části se také nachází pár snímačů spolu s infračervenými čidly umístěnými po stranách zařízení. Soubor všech snímačů spolu nabízí jednoduchou kontrolu a bezproblémový let, kde se budete moci naplno věnovat nahrávání.

Dálkový ovladač s integrovaným displejem

Ovladač pro Phantom 4 PRO má 5.5 palcový Full HD displej, který nabízí jas až 2krát vyšší než na běžných smartphonech a tabletech. Pomůže vám to vidět všechny detaily i za nepříznivých povětrnostních podmínek, například při přímém slunečním záření. Při pouzití ovladače se zabudovanou obrazovkou tak není potřeba použít jiný smartphone či tablet. Aplikace DJI GO  je implementován přímo v zařízení, což nabízí výborný výkon. Zabudovaný HDMI port, prostor na rozšíření Micro-SD kartou, mikrofon a reproduktor jsou součastí ovladače. Jeho výdrž je až 5 h a pomocí WiFi připojení můžete sdílet své záběry téměř ihned po vytvoření

Promyšlený a precizní navigační systém

Flightautonomy je pokrokový systém navigace, vytvořením 3D mapy prostředí. Dokáže to použitím 7 kamer, více senzorů, ultrazvukových dálkoměrů, modulu IMU, páru kompasů a také souboru speciálních center výpočtů. Dokáže tak přesně vypočítat svou výšku a vzdálenosti od předmětů nacházejících se v prostředí. Bezpečnost a snadnost používání dronu Phantom 4 PRO jsou proto zaručeny.

Inteligentní let bez námahy

Jelikož se povětrnostní podmínky a prostředí letu stále mění dron Phantom 4 PRO se vám vždy dokáže přizpůsobit. Můžete tak využít jeden ze 3 hlavních režimů letu: Position, Sport a Atti. V prvním režimu Position se využívají funkce TapFly, ActiveTrack, zaznamenání překážek a GPS. V režimu Sport se zvýší obratnost a maximální rychlost na 72 km/h. Při posledním módu Atti se vypne satelitní stabilizátor, čímž je vhodný k udržení výšky a nabízí nejplynuleji nahrávání. V interiéru je nejužitečnější režim Tripod, snížením rychlosti a zvýšením preciznosti. TapFly je vhodná funkce pro začátečníky, kde stačí dotknout se displeje na místo kde se má dron přemístit a on to automaticky provede. Velmi praktická funkce režimu Return to Home (vrať se domů) si zapamatuje trasu po jaké se dron vydal a dokáže se vrátit zpět, i za stavu vypadnutí signálu, díky samostatnému vyhýbání se překážkám.

Systémy ActiveTrack a Gesture Mode

Sledování rychle pohybujících se objektů bývá náročné, ale použitím inteligentního algoritmu systému ActiveTrack, zvládá dron Phantom 4 PRO i takovou situaci jednoduše. Sám dokáže rozpoznat nejen lidí ale i zvířata a vozidla a upraví svůj let, pro co nejplynuleji záběry. Můžete si tak vybrat ze 3 módů: Trace- sleduje objekt ze zadu a vyhýbá se překážkám, Profile- let podél objektu pod různými úhly, Spotlight- kamera je zaměřena na objekt a dron létá volně kolem něj. Gesture mode na druhé straně dovoluje ovládání dronu bez nutnosti ovladače či smartphonu. Jednoduše zamávejte nebo použijte i jiné rozpoznané gestikulace, čímž si můžete udělat fotku nebo komunikovat dronu aby vás následoval.

Využití aplikace DJI GO

Aplikaci DJI GO se dá využít nejen k získání informací v reálném čase ale také na řadu dalších funkcí. Manuální ovládání kamery, včetně množství nastavení a status video přenosu včetně módu pilota jsou jedněmi z nejdůležitějších. Přesně si tak určíte co bude patřit do vašeho záběru a nastavíte si formát vyhovující i těm nejsložitějším požadavkům. V rámci aplikace máte také možnost upravit si fotky a sdílet je na sociálních médiích a rovněž prohlédnout si informace o minulých výletech a trasách po kterých jste se vybrali.

 

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Dji

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 21 cm
Hmotnost: 445 g
Výška: 39 cm
Hloubka: 37 cm

Obsah balení

Obsah balení: MicroSD karta 16Gb

Ostatní

Kód produktu: DJI0425

Recenze DJI Phantom 4 Pro+

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DJI Phantom 4 Pro+