DJI Phantom 4 Pro 4K

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Skvělý společník

Mějte pod kontrolou vše, co se děje kolem Vás i nad vámi. S timto kvadrokoptérom DJI Phantom 4 Pro zachytíte snímky či videa z takového úhlu, který byste samy pravděpodobně nedokázali vytvořit. Štíhlými, aerodynamickým a kompaktním trupem minimalizuje odpor v silném větru, čímž dokáže Lepší předvídat a přesně se hýbat. Plně vestavný závěs umožnil posunutí těžiště do střední části, čímž zajistil ještě větší stabilitu.

Ohromná kvalita

Vyznačuje se Palubní kamerou s objektivem s ohniskovou delka 20 mm s 3-osým stabilizovaným závěsem, rozlišením 20 Mpx a možnostem vytvareni videí v 4K rozlišení. Těšit se tak může na dokonalé záběry, ať už v podobě Trnava Snímek Nebo video záznamů.

Letové módy

Na výběr budete Mít Hned několik režimová, ktere bychom Vám rádi přiblížili. Position (P) mód umožňuje využívat satelitní a vizuálně pozicování, funkció TapFly, ActiveTrack a inteligentně letové režimy. Sportovní režim je citlivější na ovládání a Přináší vzrušením z rychlosti. Let je ai při vysokých rychlostech bezpečnější a precizněji. Stabilitu i udržení výšky zajišťuje režim Atti, ktery je Současný vhodný pro natáčení plynulých záběrové během letu.

Detekce překážek

S touto pokročilou funkcím získává kamera své vlastní oči. Ve srovnání s předchozím modelem je až pětkrát přesnějším, takže jakýchkoliv Nehoda se obávat nemusíte. Při standardním režimu před překážkou kamera zastaví a zůstane viset ve vzduchu. V režimu TapFly, ActiveTrack Nebo Smart Return Home se překážky buď vyhne Nebo zastaví, aby předešel srážky. O svou krocích Vás však informuje, takže máte o všem neustále přehled.

Postprodukce

Až z deseti barevných profilů si budete moci vybrat ten, který nejvíce odpoví Vašim požadavkům. Ať už režim Vivid pro zvýrazněním barvy a kontrastu Nebo Cine-D a D-Log režim s velkým dynamickým rozsahem. Takuto možnost Oceníme Především profesionální fotograf. Hle Proto byl Phantom 4 Pro vybaven 20 Mpx fotoaparátem, podporou Adobe DNG RAW a profily pro objektiv zabudované Přímo do Adobe Lightroom a Photoshop.

ActiveTrack

Nezáleží na tom, zda běží, cestujete, popřípadě rafty. S vyspělou technologií počítačového viděním Vás ZAŘÍZENÍ neustále sleduje. Po celu dobu je navíc stále účinná ai detekce překážek. Je tedy na něm Jak se rozhodne - ať Vás bude následovat, zda se překážka vyhne Nebo či zůstane stát.

Obsah balení:

 • Phantom 4 Pro
 • Dálkový ovladač
 • 4x Pár Vrtule
 • Inteligentní baterie
 • Nabíječka baterií
 • Nabíjecí kabel
 • Ochrana gimbal
 • USB OTG kabel
 • Micro USB kabel
 • Micro SD karta (16 GB)
 • Přenosný kufr

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Dji

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,21 cm
Hmotnost: 4,45 g
Výška: 0,39 cm
Hloubka: 0,37 cm

Obsah balení

Obsah balení: "Phantom 4 Pro Vysílač Vrtule (4 páry) Pohonný ak

Ostatní

Kód produktu: DJI0422

Recenze DJI Phantom 4 Pro 4K

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DJI Phantom 4 Pro 4K