DJI Phantom 4, 4K Ultra HD kamera - kvadrokoptéra

Vytvářejte snímky či videa ve velkém stylu. S touto kvadrokoptérou zachytíte množství momentů, které by se Vám za normálních okolností zachytit nepodařilo. S kamerou s rozlišením 12 Mpx a možností nahrávání v 4K rozlišení dosáhnete mimořádně kvalitní snímky plné jasných a sytých barev i ostrých detailů. Tělo Phantomu 4 je odolné, minimalizuje odpor a zaručuje stabilitu po celou dobu. Je flexibilní a disponuje mnoha letovými režimy, z nichž si bez pochyb vyberete. Asférický objektiv se zorným úhlem 94° snižuje zkreslení o 36% a chromatickou jednotkou o 56%. Po skončení nahrávání si umíte jednoduše zkontrolovat ať už trasu, vzdálenost, délku, rychlost nebo místo, kde se Phantomu 4 nacházel. Pokud nejste v používání takové kamery zběhlý, určitě oceníte režim pro začátečníky. Po jeho spuštění dosahuje pouze do omezené výšky a zajde jen do vzdálenosti 30 m. Maximální možná výše může dosáhnout až do 500 m. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 1 prodejně

  • Výprodej − 7 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělý společník

Mějte pod kontrolou vše, co se děje kolem vás i nad vámi. S tímto kvadrokoptérom DJI Phantom 4 zachytíte snímky či videa z takového úhlu, který byste samy pravděpodobně nedokázali vytvořit. Štíhlým, aerodynamickým a kompaktním trupem minimalizuje odpor v silném větru, čímž dokáže lépe předvídat a přesně se hýbat. Plně vestavný závěs umožnil posunout těžiště do střední části, čímž zajistil ještě větší stabilitu. 

Ohromná kvalita 

Vyznačuje se palubní kamerou s objektivem s ohniskovou délkou 20 mm s 3-osým stabilizovaným závěsem, rozlišením 12 Mpx a možností vytváření videí v 4K rozlišení. Těšit se tak můžete na dokonalé záběry, ať už v podobě snímků nebo video záznamů.

Letové módy

Na výběr budete mít hned několik režimů, které bychom Vám rádi přiblížili. Position (P) mód umožňuje využívat satelitní a vizuálně pozicování, funkci TapFly, ActiveTrack a inteligentní letové režimy. Sportovní režim je citlivější na ovládání a přináší vzrušení z rychlosti. Let je i při vysokých rychlostech bezpečnější a preciznější. Stabilitu i udržení výšky zajišťuje režim Atti, který je současně vhodný pro natáčení plynulých záběrů během letu.

Detekce překážek

S touto pokročilou funkcí získává kamera své vlastní oči. Ve srovnání s předchozím modelem je až pětkrát přesnější, takže jakýchkoliv nehod se obávat nemusíte. Při standardním režimu před překážkou kamera zastaví a zůstane viset ve vzduchu. V režimu TapFly, ActiveTrack nebo Smart Return Home se překážce buď vyhne nebo zastaví, aby předešel srážce. O svých krocích Vás informuje, takže máte o všem neustále přehled. 

ActiveTrack

Nezáleží na tom, zda běžíte, jedete, popřípadě raftujete. S vyspělou technologií počítačového vidění Vás zařízení neustále sleduje. Po celou dobu je navíc stále účinná i detekce překážek. Je tedy na něm jak se rozhodne - zda Vás bude následovat, zda se překážce vyhne nebo zůstane stát. 

Postprodukce

Až z deseti barevných profilů si budete moci vybrat ten, který nejvíce odpovídá Vašim požadavkům. Ať už režim Vivid pro zvýraznění barvy a kontrastu nebo Cine-D a D-Log režim s velkým dynamickým rozsahem. Takovou možnost ocení především profesionální fotografové. I proto byl Phantom 4 vybaven 12 Mpx fotoaparátem, podporou Adobe DNG RAW a profily pro objektiv zabudované přímo do Adobe Lightroom a Photoshop. 

Obsah balení

  • Phantom 4
  • Vysílač 2,4GHz
  • Pohonný akumulátor 15,2V / 5350mAh
  • Nabíječ 17,4V / 100W
  • 4 páry vrtulí
  • Nabíječ pohonného akumulátoru a vysílače
  • Přepravní kufr
  • Manuál

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Dji
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 28,95 cm
Hmotnost: 1380 g
Výška: 19,6 cm
Hloubka: 28,95 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1xACCU,nabíječka,vrtule

Ostatní

Kód produktu: DJI0420

Recenze DJI Phantom 4, 4K Ultra HD kamera - kvadrokoptéra

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Miloslav, 28.8.2017

Drona jsem zakoupil na začátku prázdnin a po měsíci požívání jsem s ním naprosto spokojený. Video je super, byl jsem velice překvapený, jak je video stabilní bez vibrací. Prostě stabilizace funguje perfektně. Fotografie jsou také slušne. Jenom podotýkám, že srovnání je provedeno s kamerou 4k a fotoaparátem Sony. Co se týče dronu tak hodnocení je 100%. Co se týče electro world tak jsem měl možnost odzkoušet pouze první část a to je koupě kde vše proběhlo 100% a další jako je záruční servis a přístup k zákazníkovi nebylo potreba. Prostě vše funguje jak má. Jen ze zkušenosti vím, že je přístup k zákazníkovi na vysoké úrovni. ... zobrazit víc

Příslušenství k DJI Phantom 4, 4K Ultra HD kamera - kvadrokoptéra