DJI Osmo Mobile 3

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 298,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

DJI Osmo Mobile 3 je tříosý gimbal umožňující nahrávat perfektně stabilní a plynulá videa vaším chytrým telefonem. Vaše videa získají ještě lepší kvalitu a dosáhnou profesionální úrovně díky pokročilé stabilizaci a užitečným funkcím, jako je například ovládání pomocí gest, možnost sledování vybraného objektu ActiveTrack 3.0, tvorba Timelepse a SlowMotion videí anebo efektivní a rychlá editace videa s možností přidání dynamických pohybů a speciálních zoom efektů. Videa můžete následně sdílet na sociálních sítích. K těmto vynikajícím funkcím se přidává také ergonomické provedení rukojeti, skládací konstrukce a důmyslné rozmístění ovládacích prvků. Integrovaná baterie nabídne kapacitu 2450 mAh s výdrží až 15 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Dokonale plynulá videa

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi a často natáčejí videa na svůj telefon a zároveň chcete posunout kvalitu své tvorby o úroveň víše, tak právě pro vás je vhodný gimbal DJI Osmo Mobile 3. Gimbal vám poskytne mnoho užitečných funkcí, které vám pomůžou na cestě za pěkným a poutavým obsahem. K tomu se přidává také pokročilá stabilizace, s níž dosáhnete krásně stabilního a plynulého videa, které ohromí nejen vás, ale i vaše přátele nebo diváky.

Propracovaný design

Vynikající vlastností gimbalu DJI Osmo Mobile 3 je jeho ergonomické provedení. Jeho rukověť padne přesně do ruky, a i delší natáčení zvládnete s lehkostí. Zároveň tento gimbal vyniká svou nízkou hmotností, která činí pouhých 405 gramů a také skládací konstrukcí. Díky tomu ho můžete mít stále při sobě a být připraveni k nahrávání všech zajímavých okamžiků. Součástí je i integrovaná baterie s kapacitou 2450 mAh, která poskytne dostatek energie až na 15 hodin provozu.

Speciální módy pro vaši tvorbu

Gimbal DJI Osmo Mobile 3 umožňuje provoz v několika módech které si lze zvolit přímo v aplikaci DJI Mimo. Jedním z nich je Sport mód. Tento mód pracuje se speciálně navrženými algoritmy pro možnost rychlého sledování jakékoliv akce. Díky tomu vám neunikne žádný okamžik. Dalším módem je Story mód. Tento umožní dodávat vaším videím speciální efekty stisknutím jediného tlačítka. Na výběr budete mít hudební šablony, přechodové filtry a mnoho dalšího. Po editaci budete moci video ihned sdílet na sociálních sítí přímo z aplikace. Mezi dalšími speciálními režimy naleznete možnost tvorby působivých Hyperlepse, Timelepse a SlowMotion videí.

Ovládejte nahrávání pomocí gest

Milovníci selfie nebo vlogeři jistě ocení možnost ovládání gimbalu pomocí gest. Přední i zadní kamera vašeho telefonu ve spolupráci s aplikací dokáží rozpoznat několik gest. K zahájení nahrávání nebo k pořízení skupinové selfie fotografie nebudete potřebovat zmáčknout žádné tlačítko. Velkou výhodou je i velmi rychlé nastavení a aktivace nahrávání díky přítomnosti spouště. Vhod přijde i funkce Quick Roll, která umožní rychlý přechod z režimu na šířku do režimu na výšku a naopak.

ActiveTrack 3.0

Díky funkci ActiveTrack 3.0 vám již nikdy neuteče objekt ze záběru. Tato funkce využívá pokročilé algoritmy a počítačové sledování. Vám postačí stisknout spoušť a se sledováním vámi zvoleného objektu vám gimbal aktivně pomůže. Je jedno, jestli bude vámi natáčený objekty rychlý nebo pomalý, stále vám gimbal umožní jeho nejenom rychlé, ale také plynulé sledování. Tuto funkci můžete využít i při tvorbě Hyperlepse záběrů, ve který může skvěle vyniknout vámi požadovaný objekt.

Snadné a rychlé ovládání i jednou rukou

K perfektní ergonomii rukověti gimbalu se přidává také velmi jednoduché a intuitivní ovládání. Doslova na dosah prstů máte veškeré ovládací prvky, které vám umožní ovládat samotný gimbal a dokonce i jeho nastavení v aplikaci bez toho, abyste se museli dotknout telefonu. Pomocí joysticku se jednoduše budete pohybovat v menu a nastavení gimbalu tak bude otázkou chvilky. Na dosah budete mít také tlačítko pro ovládání přiblížení, jehož rychlost si lze přizpůsobit. Do svých videí tak budete moci vnést i Hitchcock efekt.

Obsah balení: DJI Osmo Mobile 3, napájecí kabel, přepravní obal, poutko na zápěstí a protiskluzová podložka

Parametry produktu

Základní parametry

  • Obsah balení
    Obsah balení Protiskluzová podložka

Další vlastnosti

Značka: Dji

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 157 mm
Výška: 46 mm
Hmotnost: 405 g
Hloubka: 130 mm

Obsah balení

Obsah balení: Protiskluzová podložka

Ostatní

Kód produktu: DJI0662

Všechny parametry

Recenze DJI Osmo Mobile 3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DJI Osmo Mobile 3