DJI Osmo Action 4 Standard Combo černá


Akční kamera, Dotyková obrazovka, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 120 sn/s, Digitální stabilizace obrazu, Rychlost sériového snímání: 30 sn/s, Podpora paměťových karet: micro SD, Ukládací médium: micro SD, Podporované obrazové formáty: Raw, jpeg, Video formáty: MP4, Kapacita baterie: 1770 mAh, Wi-Fi, Bluetooth. Více info


Cena 8 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 86 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

2,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Akční kamera DJI Osmo Action 4 nabízí 1/1,3" snímač, záznam videa v rozlišení 4K/120 fps, úhel záběru 155°, 10bitový barevný režim D-Log M, výkonnou stabilizaci obrazu, dva dotykové displeje, odolnou baterii s dlouhou životností, řadu režimů, vodotěsnost do 18 metrů, Wi-Fi, Bluetooth a slot pro kartu microSD s kapacitou až 512 GB.

Využijte plný potenciál akční kamery DJI Osmo Action 4

Se sportovní kamerou DJI Osmo Action 4 můžete zachytit jakýkoli okamžik, ať už jde o akční záběry z kola, dechberoucí videa pod vodou nebo vlogy. Tato výkonná kamera váží 145 gramů a díky 1/1,3" CMOS snímači a velké cloně f/2.8 umožňuje pořizovat videa v rozlišení 4K/120 fps a fotografie plné detailů i při slabém osvětlení. Akční kamera poskytuje úhel záběru 155°, takže můžete snadno vytvářet videa s perspektivou podobnou té, kterou vidí lidské oko. K dispozici je také 10bitový barevný režim D-Log M, který poskytuje mnohem širší dynamický rozsah a také lepší flexibilitu při postprodukci.

Výkonná stabilizace

Roztřesená videa mohou působit rušivě a kazit celkový dojem ze sportovních záběrů. Proto je kamera vybavena výkonnou elektronickou stabilizací obrazu (EIS). Funkce 360º HorizonSteady koriguje horizontální náklony v jakémkoli úhlu, bez ohledu na to, kolik zatáček, otoček nebo otočení provedete. Pokud plánujete něco méně náročného, můžete vyzkoušet HorizonBalancing pro korekci horizontálního náklonu až ±45º (max. 4K/60 fps). Funkce RockSteady 3.0 zase zajišťuje plynulou stabilizaci vašich POV záběrů, a to i při natáčení v rozlišení 4K/120 fps.

Odolnost vůči mrazu a dlouhá životnost baterie

Kamera Osmo Action 4 byla navržena pro práci v jakýchkoli podmínkách – můžete ji ovládat mokrýma rukama a bez obav ji ponořit do hloubky až 18 metrů. V případě, že se chcete potápět déle, lze na kameru připevnit vodotěsné pouzdro (není součástí balení). Samotná baterie má kapacitu 1 770 mAh, což stačí až na 2,5 hodiny provozu. Konstrukce baterie je navíc mrazuvzdorná (-20 °C), takže kameru můžete používat i v mrazivých dnech.

Video v rozlišení 4K UHD

Zařízení podporuje záznam videa v maximálním rozlišení 4K (3840 × 2160) při 120 snímcích za sekundu. K dispozici je také několik režimů včetně Slow Motion, Hyperlapse a Timelapse, které umožňují vytvářet poutavá videa, jež zaujmou široké publikum. Kromě toho je kamera schopna vytvářet fotografie ve formátu JPEG/RAW. Výsledná videa se ukládají ve formátu MP4 (H.264/HEVC) na paměťovou kartu microSD (UHS-I/UHS-II) s kapacitou až 512 GB. Pokročilý snímač teploty barev zajišťuje věrné tóny ve venkovním prostředí, v interiéru i pod vodou.

Magnetické rychloupínání a nativní vertikální video

Sportovní kamera je vybavena magnetickou rychloupínací konstrukcí, která umožňuje rychlou a snadnou výměnu příslušenství, když to situace vyžaduje. Součástí balení je i ochranný rám pro horizontální a vertikální snímání, který umožňuje pořizovat vertikální záběry bez ztráty kvality během několika sekund.

Dva dotykové displeje

Duální dotykové displeje odolné vůči vodě umožňují přepínat mezi režimy, vytvářet selfie a vlogy bez nutnosti otáčet akční kameru během nahrávání. Funkce SnapShot se postará o to, abyste nepřišli o ty nejzajímavější okamžiky, zatímco zkratky C1-C5 slouží k rychlému přepínání mezi často používanými nastaveními. K přepínání mezi režimy slouží tlačítko Quick Switch a hlasové pokyny.

Chytré funkce

DJI Osmo Action 4 je vybavena třemi mikrofony s všesměrovým záznamem, které zajišťují vysoce kvalitní zvuk, zatímco skrytý mikrofon ve spodní části a software pro redukci šumu větru zajišťují čistý zvuk i za větrného počasí nebo při rychlém pohybu. Tato šikovná kamera také podporuje připojení externího mikrofonu (pomocí kabelu USB-C/3,5 mm) pro rozšíření možností záznamu. K dispozici je také hlasové ovládání (v angličtině) a živé vysílání přes Wi-Fi nebo hotspot v telefonu – stačí si vybrat platformu a rozlišení.

Aplikace LightCut a odstranění selfie tyče

Aplikace LightCut, která je k dispozici pro systémy iOS a Android, automaticky rozpozná prvky na záběrech a doporučí ideální sekvenci záběrů. K dispozici je celá řada šablon pro vytvoření obsahu, který zaujme vaše diváky. Aplikace také dokáže analyzovat vaše záběry a rozpoznat scénáře, jako je jízda na kole, potápění, lyžování, snowboarding, a automaticky vybere nejdůležitější momenty ze záběrů a následně je přiřadí k exkluzivním šablonám. K dispozici je také vylepšená funkce InvisiStick, která ze záběrů odstraní selfie tyč.

Obsah balení: Osmo Action 4, baterie, ochranný rám, rychloupínací adaptér, lepicí základna, zajišťovací šroub, kabel USB-C s podporou Power Delivery, kryt objektivu, protiskluzová podložka, stručný návod

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Stabilizace obrazu Digitální
Odolné provedení Ano

Návody a manuály

Hodnocení

2,5 / 5

2 recenze DJI Osmo Action 4 Standard Combo černá

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Ladislav

29. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze DobráJiri

28. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • M soubory nechce žádný editor přijmout, hlsí že jsou poškozenéP

Vědět to tak to nekupuji