Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

DJI OM 4 je přenosný skládací ruční stabilizátor pro mobily umožňující nahrávat perfektně stabilní a plynulé videa vaším chytrým telefonem. Vaše videa získají ještě lepší kvalitu a dosáhnou profesionální úrovně díky pokročilé stabilizaci a užitečným funkcím, jako je například funkce DynamicZoom, která mění vaše videa na profesionální filmové záběry. Dále pomocí funkce ActiveTrack 3.0 můžete sledovat vybraný objekt. DJI OM 4 disponuje i funkcemi jako ovládání gesty, CloneMe Pano, timelapse, Slow motion a mnohem více. Videa můžete následně sdílet na sociálních sítích. K těmto vynikajícím funkcím se přidává také ergonomické provedení rukojeti, skládací konstrukce a důmyslné rozmístění ovládacích prvků. Integrovaná baterie nabídne kapacitu 2450 mAh s výdrží až 15 hodin.

Profesionální videa

DJI OM 4 je přenosný skládací stabilizátor který umožňuje nahrávat profesionální videa na váš telefon. Stabilizátor je navržen tak aby byly všechny prvky a funkce jednoduché na ovládání a manipulaci. DJI OM 4 má plno skvělých funkcí jako Slow motion, ActiveTrack 3.0, CloneMe Pano, timelapse, DynamicZoom, Story Mode a stejně nechybí ani funkce ovládání gesty. K tomu se přidává i pokročilá stabilizace, se kterou dosáhnete krásně stabilní a plynulé videa, která ohromí nejen vás, ale i vašich přátel nebo diváků.

Buďte vždy připraven

Oproti předchozím modelům je stabilizátor DJI OM 4 mnohem jednuduchší na instalaci. Telefon k stabilizátoru jednodcuho připevníte díky neuvěřitelně tenké, elegantní a lehké magnetické svorce která je součástí balení. Nově přidán senzor umožňuje rozpoznat vaše pohyby a automaticky upravit polohu což zajišťuje ještě lepší výsledek natáčení pod úhlem. Zároveň tento stabilizátor vyniká svou nízkou hmotností, která činí pouze 850 g a také skládací konstrukcí. Díky tomu ho můžete mít stále u sebe a být připraveni na nahrávání všech zajímavých okamžiků a nic nezmeškat. Součástí je i integrovaná baterie s kapacitou 2450 mAh, která poskytne dostatek energie až na 15 hodin provozu.

Aplikace DJI Mimo

Aplikace vám pomůže dosáhnout maximální zážitek z vašeho natáčení. DJI Mimo disponuje video editorem umožňujícím vytvářet mistrovská díla za pochodu. Kromě všeho v aplikací najdete i návody podporující kreativitu vašich videí.

ActiveTrack 3.0

Díky funkci ActiveTrack 3.0 vám už nikdy neuteče objekt ze záběru. Tato funkce využívá pokročilé algoritmy a počítačové sledování. Vám postačí stisknout spoušť a se sledováním vámi zvoleného objektu vám stabilizátor DJI OM 4 aktivně pomůže. Je jedno, zda bude vámi natáčený objekt rychlý nebo pomalý, stále vám stabilizátor umožní jeho nejen rychlé, ale také plynulé sledování. Tuto funkci lze využít i při tvorbě Hyperlepse záběrů, v nichž může skvěle vyniknout vámi požadovaný objekt. Pomocí joysticku můžete dokonce doladit kompozici obrazu.

Jednoduché ovládání a ovládání gesty

K perfektní ergonomii držadla stabilizátoru se přidává také velmi jednoduché a intuitivní ovládání. Doslova na dosah prstů máte všechny ovládací prvky, které vám umožní ovládat samotný stabilizátor a dokonce i jeho nastavení v aplikaci, aniž byste se museli dotknout telefonu. Pomocí joysticku se jednoduše budete pohybovat v menu a nastavení stabilizátoru tak bude otázkou chvilky. Milovníci sielfie nebo vlogeri jistě ocení možnost ovládání stabilizátoru gesty. Přední i zadní kamera telefonu ve spolupráci s aplikací dokážou rozpoznat několik gest. K zahájení nahrávání nebo k obstarání skupinové selfie fotografie nebudete potřebovat stisknout žádné tlačítko.

Další funkce

 • Režim SpinShot: Otáčejte telefonem k dosažení působivých záběrů.
 • Slow motion: Vyberte zpomalený režim natáčení na zachycení různých okamžiků.
 • 3 × 3 Pano: 9 fotografii je automaticky spojených do super širokoúhlého záběru.
 • 240 ° Pano: Automatické zachycení panoramatu.
 • Flashlight Mode: Nový senzor pomáhá rozpoznat vaše pohyby a automaticky upravuje natáčení pod úhlem.
 • Quick Roll: Stisknutím tlačítka M rychle přepínáte mezi režimy na výšku a na šířku.
 • Standby Mode: Potřebujete během natáčení vybavit neodkladný telefonát? Odpojením OM 4 a telefonu se zapne pohotovostní režim.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 0.29 Kg
Nastavitelná výška Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze DJI OM 4 skládací ruční stabilizátor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Marek

5. 5. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • vše funguje jak má
 • magnetické uchycení
 • obrovská výdrž baterie
 • možnost použít jako powerbanku
 • horší kompatibilita aplikace s androidem

funkčností perfektní , jen mě zamrzelo , že se vývojáři aplikace zaměřili více na IOS , než na android ve srovnání Galaxy note 20 ultra a iphone 11 , má iphone mnohem více funkcí a může nahrávat v lepší kvalitě ( samsung 1080p30fps , 4k 30fps , Iphone 1080p60fps , 4k60fps ) přitom v aplikaci fotoaparát s mým samsungem mohu nahrávat až 8k24fps , to je asi jediné mínus , na které jsem narazil