Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

DJI O3 Air Unit je kamerový systém pro přenos videa pro FPV dron, který v lehkém těle integruje špičkovou technologii přenosu videa od společnosti DJI. Posuňte své zážitky z FPV na novou úroveň a užijte si vynikající přenos videa ve vysokém rozlišení z větších vzdáleností s nízkou latencí.

Systém pro přenos videa

Jednotka DJI O3 Air Unit představuje skok vpřed v obrazovém výkonu díky 1/1,7" snímači, super-širokému úhlu záběru 155°, vlajkové technologii videa a dalším vylepšením. Je také kompatibilní se širokou škálou produktů a poskytuje řešení přenosu videa, které vám pomůže naplno rozvinout vaši kreativitu při natáčení.

Poháněno vlajkovou lodí přenosu videa

Disponuje funkcí přenosu videa DJI O3+ a poskytuje řadu výkonných funkcí přenosu videa. Ovládejte svůj dron s rychlou odezvou a získejte ostrý a mimořádně živý přenos. Všesměrové antény 2T2R dále zajišťují stabilitu a plynulost přenosu videa v rozsahu pokrytí signálem.

 • 1080p/100 fps: přenos videa H.265
 • 2 km: maximální dosah přenosu videa
 • 30 ms: přenos videa s velmi nízkou latencí
 • 50 Mb/s: maximální přenosová rychlost videa

Vidět znamená věřit

Jednotka DJI O3 Air Unit nabízí rozlišení přenosu videa až 1080p při zachování vysoké snímkové frekvence 100 fps. Podporuje také formát kódování videa H.265, který představuje dodatečnou čistotu a plynulost živého náhledu.

Urazte další míli

Létejte dál a prozkoumejte více díky prodlouženému přenosovému dosahu jednotky DJI O3 Air Unit o 2 km. Dokáže dokonce automaticky vybrat frekvenční pásmo pro použití optimálního signálu a poskytuje vynikající výkon proti rušení. Stabilní připojení s dlouhým dosahem vám zajistí klid při letu a umožní vám užívat si vzdálených scenérií jako na dlani.

Zvyšte úroveň svých vizualizací

Kamerový modul jednotky je vybaven 20 GB vestavěného úložiště a také 1/1,7" snímačem, který prezentuje bohatší detaily a vysoce kvalitní snímky. Podporuje video v rozlišení 4K/60 fps a natáčí záběry se super-širokým záběrem 155° pro ohromující vizuální efekty. Režim D-Cinelike navíc poskytuje větší tvůrčí svobodu při třídění barev a umožňuje vám flexibilněji upravovat a přizpůsobovat záběry.

 • 155° velmi široké FOV: díky úhlu záběru 155° FOV zachytíte více země kolem sebe a vtáhnete do děje své diváky.
 • 4K/60 fps video: natáčejte stabilní záběry v Ultra HD rozlišení při 4K/60 fps a pozvedněte své FPV záběry na novou úroveň.
 • Barevný režim D-Cinelike: ponořte se do světa barev při fotografování v režimu D-Cinelike. Dodejte svým záběrům na kráse pomocí pokročilé úpravy barev v následných úpravách.

Nabitá výkonem

Jednotka DJI O3 Air Unit nabízí širokou kompatibilitu v lehkém a kompaktním těle pro flexibilní kombinace a montáž. Při použití s brýlemi DJI Goggles 2 a dálkovým ovladačem DJI FPV Remote Controller 2 si můžete užívat kompletní mobilitu.

Kompatibilita s jinými zařízeními DJI

 • DJI Goggles 2: s brýlemi DJI Goggles 2 si užijete komfortu a pohodlí na nové úrovni. Nyní jsou menší, lehčí a vybaveny obrazovkami Micro-OLED, takže si při navigaci na obloze užijete mimořádně jasný obraz.
 • DJI FPV Goggles V2: s přenosem obrazu DJI O3 pro přenos ve vysokém rozlišení, s nízkou latencí, na dlouhé vzdálenosti a silnou ochranou proti rušení.
 • DJI FPV Remote Controller 2: dálkový ovladač s velmi nízkou latencí je vybaven ovládacími páčkami s Halovým efektem a ergonomickým designem, které nabízí vysoce přesné ovládání. Odemkněte režim M a létejte svobodně a dosahujte pokročilejších manévrů.

Obsah balení

 • 1× modul kamery DJI Air Unit O3
 • 1× přenosový DJI Air Unit O3
 • 1× anténa DJI Air Unit O3
 • 1× kabel DJI Air Unit O3 3 v 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí DJI O3 Air Unit kamerový systém

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi