DJI Mavic Pro Platinum

33 990 Kč ? Ušetříte 24 % 25 989 Kč

Na splátky spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 259,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výkonný a kompaktní dron DJI Mavic Pro Platinum s vylepšeným pohonem a vrtulemi, zvyšuje letový čas na 30 minut na maximální vzdálenost 15 km. Sofistikovaný design snižuje hluk až o 60% (4dB) na hladinu 60 dB. Technologií OcuSync ovladače Mavic dokážete sledovat živý přenos dronu v rozlišení 1080/720 p na vzdálenost 7 km. Maximální rychlost je 65 km/h a nahrávání videa je možné v kvalitě 4K při 30 snímcích za sekundu. Na precizní kontrolu bez nárazů je Mavic vybaven 7 senzory, čímž dokáže i automaticky následovat konkrétní objekty. Ovládání dronu Mavic Pro Platinum je možné i prostřednictvím smartphonu a rozšíření možností aplikací DJI GO. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 24 %

Popis produktu

Kdekoliv se vyberete

DJI Mavic Pro Platinum je malý no výkonný dron, který promění oblohu na plátno vaší kreativity, jednoduše a bez námahy. Jeho kompaktnost a vysoký level komplexity dělají z dronu Mavic Pro jeden z nejsofistikovanějších dronů v historii značky DJI. 24 vysoce výkonných procesorových jader, nový systém přenosu obrazu do 7 km, 30 minutová doba letu s doletem až 15 km, 4 senzory a 4K kamera s mechanickou 3-osovou stabilizací, jsou vám plně k dispozici pohnutím prstu, či jediným dotykem.

Lítejte dále než kdykoliv předtím

Uvnitř kompaktního ovladače Mavic se nachází zcela nová technologie značky DJI s názvem OcuSync pro přenos obrazu. S dosahem až 4 km pro země EU (v USA je to 7 km) je možné vysílat živé vysílání ve vysoké kvalitě. Pro kratší vzdálenosti je k dispozici rozlišení Full HD 1080 p a na delší vzdálenosti nabízí Mavic Platinum Pro stále kvalitní 720 p rozlišení.

Bezpečnost bez nehod či škrábanců

Na bezpečný let bez nehod a zbytečných nárazů využívá dron Mavic technologii FlightAutonomy. Prostřednictvím 5 kamer a 7 senzorů, na vyhýbání se překážkám, si dron vytváří 3D mapu prostředído vzdálenosti 15 m. Dokáže přitom letět rychlostí až 36 km/h a tak se již nemusíte obávat létání v prostředí s množstvím překážek.

Precizní ovládání vznášení

Lokalizační služby satelitů GPS jsou vhodné ve volných prostranstvích bez množství překážek. Bez tohoto spojení se satelitem by však mohlo dojít ke ztrátě kontroly dronu. Avšak dron Mavic Pro Platinum se použitím oboustranných senzorů dokáže vznášet, na místech bez GPS, velmi precizně. Jeho vylepšený poziční systém založený na ultrazvuku i 3D obraze dovoluje dronu sledovat své okolí, 15 m dopředu a 10 m dolů, čímž je vhodný i pro použití v interiéru.

Využijte každý jeden pixel

Jako jediný dron své velikosti, DJI Mavic disponuje vysoce precizním, mechanickým 3-osovým stabilizačním systémem kamery. Nahrané videa jsou tak stabilní, bez ztráty jediného pixelu. Tento systém dovoluje také fotit kvalitní 12 megapixelové fotografie s formátem Adobe DNG RAW, které se dají upravit do toho nejmenšího detailu.

Nahrávání videa 4K Ultra HD

Dron Mavic podporuje nahrávání videa v 4K Ultra HD rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Na stabilizaci videa se nepoužívá žádný elektronický software, což zaručí 4K kvalitu obrazu. Miniaturní a precizní 3-osí gimbal, disponuje schopností stabilizovat záběry kamery i při vysokých rychlostech, čímž zajistí stabilní videa a ostré fotografie.

Automatické zachycování záběrů jako profesionál

Na to aby jste nahráli profesionální záběry již není potřebný filmový štáb. Využitím funkce ActiveTrack stačí označit specifický, pohybující se objekt a Mavic Pro Platinum ho dokáže automaticky následovat. Můžete si tak vytvořit záběry úžasné kvality bez námahy.

Kontrola jednoduchým zamáváním

Zapomeňte na smartphone či ovladač. Prostřednictvím kamerového systému Mavic Pro Platinum dokáže reagovat na rozličné gestikulace, čímž mu můžete zadat různé příkazy. Udělejte si selfie nebo zamávejte a Mavic vás bude následovat a vytvoří vám nádherné fotografie.

Jemné nastavení ovládání

Pokud se pohybujete v interiéru, nebo jen chcete létat pomaleji, zapnutím módu Tripod se upraví celková funkce dronu. Maximální rychlost se sníží na 3,6 km/h, kvůli čemuž bude Mavic provádět pomalé a precizní pohyby. Použití je vhodné na vyhýbání se překážkám a na vytváření stabilních záběrů.

Přesná výška letu automaticky

Pokud chcete aby váš dron zůstal ve stejné výšce po celou dobu natáčení, nemusíte se už trápit složitými nastaveními nebo používáním ovladače. Mavic Pro Platinum to za vás udělá automaticky a udrží tu správnou výšku letu přes nerovný terén.

Kompatibilita se smartphonem

Možná si jen chcete rychle zalétat a pobavit se se svými přáteli, nebo se pochlubit známým svou novou hračkou. Jediné co k tomu potřebujete je váš dron a smartphone. Prostřednictvím aplikace DJI GO 4, uvidíte přesně to co vidí kamera a také získáte všechny důležité informace o poloze, stavu baterie a mnohem více. Využít lze i technologii TapFly, pro začátečníky, což zjednoduší ovládání na jeden dotek, po kterém se dron přesune na vybrané místo. Vám už stačí jen ovládat kameru a vytvářet perfektní záběry, zatímco dron letí stabilně na určenou pozici.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Dji
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 25 cm
Hmotnost: 190 g
Výška: 12 cm
Hloubka: 12 cm

Obsah balení

Obsah balení: RC kabel (Micro USB konektor)

Ostatní

Kód produktu: DJIM0252

Recenze DJI Mavic Pro Platinum

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DJI Mavic Pro Platinum