DJI Mavic Air Fly More Combo červená vystavený kus s plnou zárukou

Malý skládací dron Mavic Air Fly More Combo v červené barvě se 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizátoru s výkonným senzorovým systémem FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou až 21 minut. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

DJI Mavic Air Fly More Combo (Flame Red)

Mavic Air je malý, skládací, snadno přenosný dron od DJI s 3-osým mechanickým stabilizovaným závěsem, jehož úhlový rozsah vibrací byl snížen na 0.005°. Trojúhelníkové uspořádání tlumičů vibrací pomáhá vytvářet ještě stabilnější záběry.

Natáčí videa v rozlišení 4K při 30 fps a s datovým tokem 100 Mbps, zachycuje tak každý moment v UHD kvalitě.

Kromě horizontálního, vertikálního a 180° panoramatu umí Mavic Air vyfotit 25 obrázků za 8 sekund a vytvořit křišťálově čisté 32 MPsférické panorama.

Slow-Motion video: Díky podpoře 1080p záznamu při 120 fps Mavic Air kvalitně zachytí každou rychlou scénu.

HDR algoritmy pomohou zajistit správné nastavení expozice podle světelných podmínek. Přeexponovaná nebo tmavá místa jsou zprocesována pro věrnější podání přechodů mezi stíny a osvětlenými místy, DSP akcelerace zároveň umožňuje záběry zhotovovat efektivněji.

Kromě slotu pro microSD kartu je Mavic Air vybaven 8 GB vnitřním úložištěm, do kterého můžete přímo ukládat fotografie a videa a exportovat je z drone přes port USB 3.0 typ C.

Mavic Air je vybaven automatickými režimy

Funkce ActiveTrack dokáže sledovat až 16 volitelných subjektů současně.

6 režimů QuickShots - Rocket, Drone, Circle, Helix, Asteroid a Boomerang. Obstarají kvalitní záběry, aniž byste museli přemýšlet, jak takový záběr natočit. Svá videa můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích pomocí aplikace DJI GO 4.

Zábavná, jednoduchá a intuitivní funkce SmartCapture, která nabízí nový a interaktivní způsob řízení Mavic Air pomocí rukou. S dronem dokážete vzlétnout a pilotovat ho pomocí gest.

Chcete-li se soustředit na jeden záběr, v aplikaci DJI GO 4 zvolte funkci TapFly, která Vás nechá letět kamkoli budete chtít, aniž byste museli dron manuálně řídit. Stačí kliknout na místo, kam chcete letět a dron poletí bezpečně úplně sám.

Bezpečnost letu je založena na technologii FlightAutonomy 2.0 a vizuálního inerciálního měřiče kilometrů VIO.

Výkonný systém senzorů FlightAutonomy 2.0 využívá pokročilou technologii VIO a jeho součástí je kamera se stabilizovaným závěsem, přední, zadní a dolní zdvojená obrazová čidla, dolní infračervený systém pro vnímání překážek a redundantní IMU. Společně sbírají informace o okolním prostředí a přenášejí je k výpočetní jednotce na zpracování za účelem vyhodnocení přesné letové hladiny a optimálních letových vlastností. Asistenční systémy pilotáže (APAS) umožňují aktivně překonávat překážky.

APAS je výsledkem výzkumu letových tras. APAS naplánuje vhodnou letovou trasu tak, aby Mavic Air překážku automaticky obletěl.

Obsah balení

 • DJI Mavic Air s vrtulemi
 • Dálkové ovládání a RC kabel (Lighting, microUSB a USB-C)
 • 3 x baterie
 • Nabíječka a napájecí kabel
 • Čtyři páry náhradních vrtulí
 • Pár náhradních kniplů
 • Sada ochranných oblouků
 • Kryt stabilizátoru
 • Adaptér USB a baterie na napájení adaptéru banky
 • Taška na přenášení a pažní taška
 • Návod

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Dji
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 18,4 cm
Hmotnost: 430 g
Výška: 6,4 cm
Hloubka: 16,8 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1xACCU,nabíječka,vrtule

Ostatní

Kód produktu: DJIM0254CR

Recenze DJI Mavic Air Fly More Combo červená

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DJI Mavic Air Fly More Combo červená