DJI Mavic 2 ZOOM

Výkonný dron DJI Mavic 2 Zoom spojuje nejnovější technologie s inženýrstvím pro potřeby náročných uživatelů, čímž vytváří nezaměnitelný zážitek z létání. Letový čas 31 minut, 3-osová stabilizace, detekce překážek ve všech směrech, maximální rychlost 72 km/h a speciální tichá konstrukce hovoří o kvalitě provedení. K plnému využití nabízí dron 12 MPx kameru se 4x přiblížením (2x optické), přenos 1080p obrazu (8 km), 48 MPx fotografie, přiblížení během letu, 4K HDR video (komprese H.265) a funkce Hyperlapse a Hyperlight. Dron DJI Mavic 2 Zoom nabízí jednoduché ovládání díky ovladači s důmyslnou konstrukcí, vylepšenému sledování Active Track 2.0 a intuitivnímu režimu fotografování. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 1 prodejně

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Popis produktu

Připravte se spatřit více

Využitím nejnovějších špičkových technologií DJI patří dron Mavic 2 ZOOM do světa, kde se snoubí inženýrství a technologie pro potřeby profesionálních leteckých fotografů. Vylepšeným systémem přenosu obrazu OcuSync 2.0 se dostanete dál než kdykoliv předtím. V ideálních podmínkách přenos obrazu v 1080p rozlišení dosahuje hodnoty neuvěřitelných 8 km. Systém využívá pro přenos obrazových dat frekvenci 2,4 GHz, která je ale mnohdy rušena jinými bezdrátovými zařízeními, avšak Mavic 2 dokáže automaticky přepínat mezi 2,4 GHz a 5,8 GHz frekvencí pro co nejplynulejší signál. OcuSync 2.0 nabízí teoretickou rychlost stahování do 40 Mbps a latenci pouze 120 ms, zaručující plynulý obraz a zvýšení kontroly zařízení. Upravovat a nahrávat své záběry, například na sociální média, můžete přímo z cache a fotografie s vysokým rozlišením se automaticky ukládají do smartphonu.

Nejvšestrannější kamera s dechberoucími detaily

Dron Mavic 2 ZOOM disponuje jednou z nejvšestrannějších kamer na vytvoření co nejdynamičtější perspektivy. Kamera je vybavena 1/2.3 palcovým 12 MPx senzorem s automatickým zaostřováním (až 40 % rychleji než předcházející verze), které využijete v situacích s vysokým kontrastem, k dosažení čistoty záběru při přibližování a oddalování. V záběrech ze středních vzdáleností vyniká možnost změny ze širokoúhlého 24 mm objektivu na 48 mm teleobjektiv. Ten komprimuje vaši perspektivu pro zvýšení paralax efektu pro tradiční filmové záběry. Unikátní snímky objektů i z velké dálky jsou možné díky 4x přiblížení bez ztráty kvality a 2x optickému přiblížení, takže už nemusíte létat příliš blízko a obávat se o bezpečnost zařízení. Funkce Dolly Zoom je nový QuickShot pro Mavic 2 ZOOM a nabízí perspektivu jako z jiného světa. Automaticky nastavuje zaostření při létání, což přidává intenzivní, ohýbající se efekt vašemu videu. V neposlední řadě nová funkce zachycování detailů Super Resolution vytvoří 48 MPx fotografii spojením 9 fotek teleobjektivem, pro zachování co nejvěrnější kompozice.

Stabilní a plynulé záběry za všech okolností

Plynulé a čisté záběry jsou základním požadavkem, které musí každý kvalitní dron splňovat. Série dronů Mavic 2 je vybavena 3-osovou stabilizační (gimbal) technologií DJI, která vám umožní natáčet záběry plynule a stabilně v téměř všech situacích.

Profesionálně vypadající záběry prostřednictvím Hyperlapse

Rozlučte se s komplikovaným post-zpracováním vašich videí s funkcí Hyperlapse. Dron dokáže vytvářet snímky a zpracovávat je automaticky, čímž dokážete vytvořit profesionálně vypadající timelapse snímky (sekvence fotek ve sledu za sebou v určitém intervalu) bez námahy. K dispozici máte timelapse ve volném stylu (Free), kroužením (Circle), zaměřením se na určitý bod při letu vpřed (CourseLock) a naplánováním dráhy letu ke specifickému místu (WayPoint). Možnost okamžitého sdílení na sociální média jednoduchým stisknutím tlačítka a uložení si dráhy letu v knihovně (Task Library), která umožňuje zopakovat si létání na oblíbených trasách, jsou také výhodou. Fotografie ve formě JPEG a RAW si můžete zároveň uložit na SD kartu, což vám nechá více prostoru na editování.

Vylepšená funkce HDR fotografií

Dron DJI Mavic 2 PRO podporuje vylepšené HDR fotografie, upravené technikou která spojuje sekvence snímků, k dosažení vysokého dynamického rozsahu 13 EV, bez takzvaných duchů. Zvýší se tak čistota fotografie a vyhnete se nežádoucím umělým efektům.

Rozjasněte si svět díky Hyperlight

U většiny záběrů novodobých akčních kamer, ať už na dronu nebo i samostatně, jste si mohli všimnout problémů s videi a fotografiemi, provedenými v prostředí se sníženou viditelností. Na tento problém si posvítili i v DJI a implementovali do dronu Mavic 2 funkci Hyperlight. Jejím použitím se výrazně zlepšila kvalita fotografií při nízkém osvětlení a snížil se celkový šum pro co nejvěrnější detaily.

Vyšší kvalita obrazu kompresí H.265

Pro co nejvyšší kvalitu záběrů z vašich výletů využívá Mavic 2 nahrávání videa ve 4K rozlišení s vyšší rychlostí a kompresí H.265. Použitím kodeku videa H.265/HEVC se zachová až 50 % více informací ve srovnání s videi v H.264/AVC, čímž vytvoříte ty nejkvalitnější videozáznamy s úžasnými detaily.

Výkon a bezpečnost ruku v ruce

Na vytvoření nejnovější verzi dronu Mavic 2 se strávilo množství hodin výzkumem a testováním s výsledkem vyššího výkonu, menší spotřeby energie a tiššího letu. Díky propracované konstrukci těla dronu Mavic 2, nabízející vylepšený aerodynamický výkon, má ve srovnání s dronem Mavic Pro o 19 % menší odpor při létání maximální rychlostí 72 km/h. Více kreativních možností vytváření záběrů vám poskytne delší doba létání, díky baterii Li-Ion 3850 mAh/15,4 V, jejímž prostřednictvím se dostanete na hodnotu maximální doby letu 31 min. Sinusoidní FOC pohánějí regulátory ECS a tiché vrtule, které zaručují tišší létání, čímž nebudete narušovat okolí, ve kterém se právě nacházíte.

Detekce překážek ze všech směrů

Systém FlightAutonomy byl vylepšen na nejnovější verzi, která nyní detekuje překážky ve všech směrech. Je to poprvé v historii dronů DJI, že se senzory nacházejí na všech stranách dronu, pro co nejvyšší možnou bezpečnost během letu. S tímto systémem dokážete ochránit svůj dron jen do určité míry, stále je to na uživateli a správném úsudku podle toho, v jakém prostředí se nachází, a také pozornosti věnované letu použitím smartphonu, které určují skutečnou bezpečnost při létání.

Inteligentní let bez námahy

Použitím výkonných kamer a inteligentních módů vytváření záběrů nabízí dron Mavic 2 možnosti zachycování vámi vybraných scén na profesionální úrovni a bez námahy. Se systémem ActiveTrack 2.0 využívá nová verze dronu 3D snímání prostředí, namísto předešlého 2D, což napomáhá k lepšímu rozpoznání sledovaného objektu a přesnosti. Pokud se váš sledovaný objekt dostane za překážku, kde ho kamera dronu ztratí na chvíli z dohledu, integrovaný algoritmus pokračuje ve vytváření záběru na základě předpokládané dráhy. V prostředí s množstvím překážek si dron Mavic 2 vytvoří 3D mapu, během snímání daného objektu, díky čemuž získáte plynulý záběr bez jakéhokoliv přerušování.

Intuitivní módy vytváření záběrů

Při vytváření záběrů z vašich dobrodružství určitě využijete intuitivní možnosti různých režimů dronu, které vám zaručí kvalitu a kreativitu, jako nikdy předtím. Při určení bodu zájmu POI 2.0, který využívá snímání vzdálenosti a GPS, už nemusíte na získání záběrů kroužením letět do středu určeného bodu, ale to vše systém vyřeší za vás. S určením bodů na trase Waypoint 2.0 také stačí označit specifické místo a naplánuje dráhu letu bez předešlého zesnímání daného bodu. Vaše možnosti jsou opravdu rozsáhlé a záběry můžete zachytit v přednastavených módech, jako jsou Boomerang, Asteroid a Dolly Zoom a stejně využít možnost Panoramata se 4 nastaveními.

Vynikající ovládání ovladačem na dotek prstu

Tento standardní dálkový ovladač vám nabídne nadstandardní kontrolu a výdrž do 135 minut na jedno úplné nabití. Disponuje ergonomickým skládacím designem s odnímatelnými páčkami, díky čemuž je praktický při nošení a rovněž snadno skladovatelný. Jeho nová konstrukce umožňuje lepší funkčnost s oblíbenými smartphony, což vám zaručí pohodlný zážitek z ovládání vašeho dronu.

Výbava dronu DJI Mavic 2 ZOOM zahrnuje:

 • 1x Mavic 2 ZOOM
 • 1x Dálkový ovladač
 • 1x Baterie Li-Ion 3850 mAh/15,4 V
 • 1x Nabíječka 220 V
 • 1x Napájecí kabel 220 V
 • 3x Sada (1 pár) vrtulí
 • 1x Kryt gimbalu
 • 2x Náhradní ovládací páčky
 • 3x Kabel na propojení telefonu (Micro USB, USB-C, Lightning)
 • 1x Kabel USB/USB-C
 • 1x USB adaptér
 • 1x Návod k použití (CZ)

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Dji
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 9,1 cm
Hmotnost: 905 g
Výška: 8,4 cm
Hloubka: 21,4 cm

Obsah balení

Obsah balení: CZ manuál

Ostatní

Kód produktu: DJIM0256

Recenze DJI Mavic 2 ZOOM

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DJI Mavic 2 ZOOM