DJI Goggles DJIG0250

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Zcela jiná perspektiva

Dívejte se na svět z úplně jiného pohledu. DJI Goggles DJIG0250 jsou VR brýle, které byly zkonstruovány pro snadné FPV létání s produkty DJI. Jsou kombinací dvou obrazovek s ultra vysokým rozlišením a s bezdrátovým spojením s dlouhým dosahem. Opožděných reakcí se zaručeně nemusíte obávat. Zcela jinou sféru létání si užijete právě díky smart letovým režimům ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, Cinematic a Tripod.

Dokonalý ve všech směrech

Nadšenci těchto technologických inovací zaručeně ocení přenos s nízkým zpožděním. Při běžném a vzdálenějším používání nabízí přenos v 720 / 60fps, na krátké vzdálenosti i 1080p / 30fps s extrémně nízkým zpožděním 110ms. Přímo v pruzích jsou integrovány antény, které umožňují 360° pokrytí. Spojení tak bude bezproblémové i tehdy, když bude letadlo za Vámi.

Full HD rozlišení

DJI Goggles DJIG0250 přichází se dvěma obrazovkami s rozlišením 1 920 x 1 080 px, čímž nabízí až dvojnásobek pixelů. Výsledkem bude dokonalý obraz bez jakýchkoliv nedokonalostí či viditelných mřížek. S rozdělovačem paprsků, s vysoce světelnými asférickými objektivy a zorným úhlem 85° bude používání tohoto zařízení doslova zážitkem. 

Letové režimy

Head Tracking režim pracuje na takovém principu, že otáčení letadla a klopení kamery tak, jak páky ovladače řídí pohyb vaší hlavy. Vy se jen musíte otočit doleva, doprava nebo narovnat hlavu, čímž zastavíte otáčení. Při Head Tracking Gimbal režimu se zase otáčí pouze stabilizovaný závěs s kamerou tak, aby se neovlivnilo otáčení letadla. Při Fixed-Wing se letadlo netočí ani doprava, ani doleva, ale letí jen rovně s dostatečným rotačním pohybem pro realistickou simulaci letu.

Ovládání

Přístup ke všem důležitým funkcím umožňuje vestavěný TouchPad nebo 5D tlačítko na ovladači Mavica Pro. Ovládání i obsluha samotného menu tak bude mimořádně jednoduchá a intuitivní zároveň. Nemusíte mít proto z ní žádné zbytečné obavy. Díky své konstrukci je tlak na obličej minimální, čímž je používání i během několika hodin obzvlášť pohodlné. 

Široké možnosti využití

Díky své konektivitě umožňuje snadné propojení i s jinými zařízeními. K dispozici budete mít Micro USB vstup, HDMI vstup nebo konektor pro sluchátka. Slot pro MicroSD umožňuje nahrávat videa přímo na paměťovou kartu. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Obsah balení
    Obsah balení brýle,náhlavník,nabíječ 220V,HDMI a microUSB kabel

Další vlastnosti

Značka: Dji

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 195 mm
Výška: 110 mm
Hmotnost: 495 g
Hloubka: 155 mm

Obsah balení

Obsah balení: brýle,náhlavník,nabíječ 220V,HDMI a microUSB kabel

Ostatní

Kód produktu: DJIG0250

Všechny parametry

Recenze DJI Goggles DJIG0250

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DJI Goggles DJIG0250