DJI Action 2 Power Combo akční kamera


Akční kamera, Dotyková obrazovka, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Podpora paměťových karet: micro SD, micro SDHC, micro SDXC, Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC, micro SD, Podporované obrazové formáty: Raw, jpeg, Video formáty: H.264, MP4, Kapacita baterie: 1300 mAh, Wi-Fi, Bluetooth, V balení: magnetický přívěsek, USB-A do USB-C nabíjecí kabel. Více info


Cena 7 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Akční kamera DJI Action 2 Power Combo s inovativním magnetickým vzhledem pro zachycení důležitých momentů. Odolává pádu, prachu a vodě.

Inovativní magnetický design

Akční kamera je jako stvořená pro natáčení outdoorových videí. Přední OLED dotyková obrazovka má úhlopříčku 1,76". Díky magnetickému provedení lze kameru jednoduše kombinovat s množstvím příslušenství (nejsou součástí balení), například magnetickou čelenkou, magnetickými držáky, objektivními, stativy, mikrofony nebo dalším příslušenstvím. Lehká konstrukce z hliníkové slitiny. Připojitelný Power modulem nabízí až 180 minut natáčení a lze jej vyměnit i během provozu. Je vybaven i slotem pro micro SD kartu. Kamera je kompatibilní s aplikací DJI Mimo.

Nabitá kvalitními funkcemi

Jedičně chvíle vám kamera pomůže zachytit ve výjimečné kvalitě. Dokonalý obraz plný detailů si vychutnáte ve 4K rozlišení při 120 snímcích za sekundu. Kamera disponuje Super-Wide FOV čočkou s úhlem záběru 155°, pomocí které dosáhnete vynikající hloubky ostrosti. Šosovka zaostřuje okraje a snižuje zkreslení obrazu. S funkcí HorizontSteady můžete natáčet stabilní videa i při jízdě na vodním skútru nebo motorce. Dokáže identifikovat chvění a rotaci kamery. Následně je koriguje pro co nejlepší výsledek.

Vysoká odolnost

Vysoce odolné provedení kamery je ideální pro používání i v náročnějším terénu. Odolává pádu, prachu a vodě. Šosovku a dotykovou obrazovku chrání tvrzené sklo Gorilla Glass, takže se nemusíte obávat ani tvrdšího pádu. Voděodolnost dosahuje až do hloubky 10 metrů.

Funkce pro vaši kreativitu

S funkcí Timelapse můžete zachytit jedinečný východ slunce nebo pohyb mraků na obloze. Digitální zoom umožňuje přepínat z blízkých záběrů na záběry na dálku i během natáčení. 8× zpomalený pohyb umožní zachycení jedinečného momentu akce ve zpomaleném záznamu. Kamera disponuje inovativním systémem záznamu zvuku. 4mikrofonní Matrix Stereo zaznamenává zvuk s realistickými detaily pro co nejpřirozenější audio zážitek. S audio zoomem přiblížíte zvuk paralelně s přiblížením videa. Kamera také nahrává zvuk z více úhlů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Odolné provedení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí DJI Action 2 Power Combo akční kamera

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi