DJI Action 2 Dual-Screen Combo akční kamera


Akční kamera, Dotyková obrazovka, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 120 sn/s, Podpora paměťových karet: micro SD, micro SDHC, micro SDXC, Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC, micro SD, Podporované obrazové formáty: Raw, jpeg, Video formáty: MP4, Kapacita baterie: 1300 mAh, Wi-Fi, Bluetooth, V balení: magnetický přívěsek, USB-A do USB-C nabíjecí kabel. Více info


Cena 9 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Akční kamera DJI Action 2 Dual-Screen Combo nabízí nahrávání 4K videa. Je vybavena digitálním zoomem. V balení přídavná baterie se selfie displejem.

Univerzální magnetický design

Akční kamera je jako stvořená pro natáčení videí nadšenci outdoorových aktivit. Přední OLED dotyková obrazovka má úhlopříčku 1,76". Díky magnetickému provedení lze kameru jednoduše kombinovat s množstvím příslušenství (nejsou součástí balení), například magnetickou čelenkou, magnetickými držáky, objektivními, stativy, mikrofony nebo dalším příslušenstvím. Lehká konstrukce kamery (hliníková slitina) umožňuje pohodlné používání bez zatížení. Kamera je kompatibilní s aplikací DJI Mimo.

Plná inovativních funkcí

Nezapomenutelné chvíle vám kamera pomůže zachytit ve výjimečné kvalitě. Dokonalý obraz plný detailů si vychutnáte ve 4K rozlišení při 120 snímcích za sekundu. Kamera je zároveň vybavena Super-Wide FOV čočkou s úhlem záběru 155°, pomocí které dosáhnete vynikající hloubky ostrosti. Šosovka zaostřuje okraje a snižuje zkreslení obrazu. S funkcí HorizontSteady můžete natáčet stabilní videa i při jízdě na vodním skútru nebo motorce. Dokáže identifikovat chvění a rotaci kamery. Následně je koriguje pro co nejlepší výsledek.

Konstrukce s vysokou odolností

Ultra odolné provedení kamery je navrženo pro používání i v náročnějším terénu. Odolává pádu, prachu a vodě. Šosovku a dotykovou obrazovku chrání tvrzené sklo Gorilla Glass, takže se nemusíte obávat ani tvrdšího pádu. Voděodolnost dosahuje až do hloubky 10 metrů.

Funkce, které podpoří vaši kreativitu

S funkcí Timelapse můžete zachytit jedinečný východ slunce nebo pohyb mraků na obloze a prohlédnout si jej v působivém zrychleném záznamu. Digitální zoom umožňuje přepínat z blízkých záběrů na záběry na dálku i během natáčení. 8× zpomalený pohyb umožní zachycení jedinečného momentu akce ve zpomaleném záznamu. Kamera disponuje inovativním systémem záznamu zvuku. 4mikrofonní Matrix Stereo zaznamenává zvuk s realistickými detaily pro co nejpřirozenější audio zážitek. S audio zoomem přiblížíte zvuk paralelně s přiblížením videa. Kamera také nahrává zvuk z více úhlů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Odolné provedení Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí DJI Action 2 Dual-Screen Combo akční kamera

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi