DiRT RALLY 2.0 Game of the Year Edition - Xbox One hra

999 Kč ? Ušetříte 30 % 699 Kč

Nákupem získáte 6,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Závodní hra DiRT RALLY 2.0 Game of the Year Edition určená pro herní konzoli Microsoft Xbox One je dodávána na Blu-ray disku. Simulátor disponuje realisticky zpracovanými rally tratěmi. Zajezdit si můžete na 50 nejsilnějších offroadových speciálech. K dispozici je také oficiálně licencovaný šampionát FIA World Rallycross Championship. Hra nabídne singleplayer i multiplayer, nebude chybět režim kariéry, různé šampionáty a jednotlivé závody. Tato edice obsahuje 1-4 sezónu s dalšími 24 auty a 12 lokacemi i 40 náročných scénářů založených na 13 leté kariéře Colina McRae. Zobrazit celý popis

  • Sleva 30 %

Popis produktu

FIA World Rallycross Championship

Ve hře se nachází speciální mód, který je plně licencovaný FIA. Nachází se v něm celkem osm světových tratí z tohoto seriálu závodů v rallycrossu. Nechybí ani oficiálně auta určená pro tyto závody. Můžete si tak vychutnat jedinečný zážitek přímo z kabiny vozidla.

Nejznámější rally tratě světa

Pro maximální požitek z přetékání vám bude k dispozici nepřeberné množství světoznámých licencovaných tratí, které jsou velmi detailně propracované a nabízejí tak skvělý zážitek. V režimu kariéry si tak můžete projít všechny nejznámější tratě, které jsou rozmístěny po celém světě ve státech Nový Zéland, Argentina, Španělsko, Polsko, Austrálie a USA. V každém z nich na vás čekají různé povrchy, obtížnosti a nové výzvy.

Připravte auto na každý závod

Hra vám také nabídne velmi propracovaný systém úprav vašeho auta. Vaše nastavení bude mít velký vliv nejen na jízdní vlastnosti během závodů, ale i na celkové opotřebení auta. Můžete si také přizpůsobit auto vašemu jízdnímu stylu a upgradovat jednotlivé díly pro zvýšení odolnosti nebo výkonu.

Vcíťte se do závodu

DiRT Rally 2.0 má skvěle propracované fyzikální vlastnosti, které vám zajistí ještě realističtější pocit z každého ujetého metru. Vylepšené bylo celkové ovládání, vliv prostředí na auto i jeho jízdní vlastnosti, ale také je kladen větší důraz na řidičské umění hráče, kde i malá chybička může způsobit konec závodů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Závodní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Codemasters
Médium: DVD
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Závodní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 137 mm
Výška: 173 mm
Hmotnosť: 95 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

Dabing: anglické
VR hra: Ne
Potrebný internet: Ano

Ostatní

Kód produktu: 6234

Všechny parametry

Recenze DiRT RALLY 2.0 Game of the Year Edition - Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DiRT RALLY 2.0 Game of the Year Edition - Xbox One hra