DiRT RALLY 2.0 Game of the Year Edition - PS4 hra

999 Kč ? Ušetříte 30 % 699 Kč

Nákupem získáte 6,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Závodní hra DiRT RALLY 2.0 Game of the Year Edition určená pro herní konzoli Sony PlayStation 4 je dodávána na Blu-ray disku. Simulátor disponuje realisticky zpracovanými rally tratěmi. Zajezdit si můžete na 50 nejsilnějších offroadových speciálech. K dispozici je také oficiálně licencovaný šampionát FIA World Rallycross Championship. Hra nabídne singleplayer i multiplayer, nebude chybět režim kariéry, různé šampionáty a jednotlivé závody. Tato edice obsahuje 1-4 sezónu s dalšími 24 auty a 12 lokacemi i 40 náročných scénářů založených na 13 leté kariéře Colina McRae. Zobrazit celý popis

  • Sleva 30 %

Popis produktu

FIA World Rallycross Championship

Ve hře se nachází speciální mód, který je plně licencovaný FIA. Nachází se v něm celkem osm světových tratí z tohoto seriálu závodů v rallycrossu. Nechybí ani oficiálně auta určená pro tyto závody. Můžete si tak vychutnat jedinečný zážitek přímo z kabiny vozidla.

Nejznámější rally tratě světa

Pro maximální požitek z přetékání vám bude k dispozici nepřeberné množství světoznámých licencovaných tratí, které jsou velmi detailně propracované a nabízejí tak skvělý zážitek. V režimu kariéry si tak můžete projít všechny nejznámější tratě, které jsou rozmístěny po celém světě ve státech Nový Zéland, Argentina, Španělsko, Polsko, Austrálie a USA. V každém z nich na vás čekají různé povrchy, obtížnosti a nové výzvy.

Připravte auto na každý závod

Hra vám také nabídne velmi propracovaný systém úprav vašeho auta. Vaše nastavení bude mít velký vliv nejen na jízdní vlastnosti během závodů, ale i na celkové opotřebení auta. Můžete si také přizpůsobit auto vašemu jízdnímu stylu a upgradovat jednotlivé díly pro zvýšení odolnosti nebo výkonu.

Vcíťte se do závodu

DiRT Rally 2.0 má skvěle propracované fyzikální vlastnosti, které vám zajistí ještě realističtější pocit z každého ujetého metru. Vylepšené bylo celkové ovládání, vliv prostředí na auto i jeho jízdní vlastnosti, ale také je kladen větší důraz na řidičské umění hráče, kde i malá chybička může způsobit konec závodů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Závodní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Codemasters
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Závodní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 137 mm
Výška: 173 mm
Hmotnosť: 110 g
Hloubka: 16 mm

Další parametry

Dabing: anglické
VR hra: Ne
PlayLink: Ne
Potrebný internet: Ano

Ostatní

Kód produktu: 6233

Všechny parametry

Recenze DiRT RALLY 2.0 Game of the Year Edition - PS4 hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DiRT RALLY 2.0 Game of the Year Edition - PS4 hra