Denver WCM-8010

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 399,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Fotopast Denver WCM-8010 je užitečným pomocníkem při ochraně Vašeho majetku. Tato fotopast je vybavena kvalitním CMOS snímačem s rozlišením 8 Mpx. Snímač tak bude pořizovat 8 Mpx fotografie a video v maximálním rozlišení fullHD. Fotopast je vybavena celkem třemi snímači pohybu, které mají zorný úhel 108°, takže jim neuteče žádný pohyb. Indikace pohybu funguje v rozmezí 1-25 metrů. Fotopast má také integrované infračervené diody, které umožní tvorbu nočních záznamů. Nechybí ani GMS modul, který umožní automatické odesílání fotografií do pomocí MMS zpráv nebo emailu. Fotopast má integrovaný slot na microSD paměťové karty a podporuje maximální kapacitu 32 GB. Nechybí ani 2" LCD displej. Stupeň krytí IP65 potěší. Energii dodávají AA baterie v počtu čtyř nebo osmi kusů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Kvalitní záběry

Fotopast Denver WCM-8010 je vybavena kvalitním CMOS snímacím čipem, který umožňuje tvorbu kvalitních záběrů. Lze nahrávat i video v maximálním rozlišení fullHD při 15 snímcích za sekundu. Při nastavení nižšího rozlišení budou záběry plynulé. Lze si vybrat HD a VGA rozlišení. Obě nastavení budou mít snímkovou frekvenci 30 snímků za sekundu. Fotopast je vybavena pohybovým senzorem, který rozezná pohyb až do vzdálenosti 25 metrů. Od okamžiku rozeznání pohybu a zahájení nahrávání uběhne pouhých 0,3 sekundy. Veškerý záznam se bude ukládat na paměťovou kartu microSD. Fotopast je vybavena také LCD displejem s úhlopříčkou 2", který umožní kontrolu záběrů a také umožňuje jednoduché a rychlé nastavení. 

Hlídá i v noci

Fotopast Denver WCM-8010 lze využívat pro ochranu Vašeho majetku i v noci. Fotopast je vybavena 42 infračervenými diodami, které umožňují noční vidění a Vy tak získáte fotky i z absolutní tmy. Abyste mohli fotopast umístit opravdu kamkoliv, je voděodolná, takže se nezalekne ani deště. Tyto vlastnosti potvrzuje certifikace IP65. Fotopast vyžaduje k provozu čtyři nebo osm kusů AA baterií, které umožní udržovat fotopast v pohotovostním režimu až 3 měsíce.

GSM modul

Tato fotopast je také vybavena GSM modulem. Stačí do fotopasti vložit SIM kartu a můžete tak automaticky dostávat fotografie ihned po pořízení do Vašeho telefonu. Fotografie lze odesílat dvojím způsobem. Lze je odesílat prostřednictvím MMS zpráv anebo je odesílat pomocí emailu. Email využijete hlavně, pokud chcete posílat fotografie do počítače či tabletu, které nedisponují GSM modul s telefonním číslem.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 2 "
  • Wi-Fi Ne
  • GPS Ano
  • Max.rozliš.videa 1920x1080
  • Vodotěsný Ano
  • Rozlišení 8 Mpx
  • Stabilizace obrazu digitální

Další vlastnosti

Značka: Denver
? Smart: Ne
Vodotěsný: Ano
Odolné provedení: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2 "
Dotyková obrazovka: Ne
Výklopný displej: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 95 mm
Výška: 124 mm
Délka: 80 mm
Hmotnost: 580 g

Multimédia

Podporované video formáty: AVI
Podporované obraz.formáty: jpg

Funkce

? GPS: Ano

Obsah balení

Obsah balení: kabel TV-out, upevňovací pásek

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SD

Baterie

Kapacita baterie: 2500 mAh
Typ baterie: AA

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 8 Mpx
Typ obrazového senzoru: CMOS

Objektiv

Stabilizace obrazu: digitální
? Makro od: 300 cm

Fotoaparát

Rychlost sériov.snímání: 2 sn/s

Ostření

Manuální ostření: Ne

Blesk

Sáňky na blesk a příslušenství: Ne

Ostatní

Kód produktu: DWCM8010

Všechny parametry

Recenze Denver WCM-8010

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Denver WCM-8010