Denon AVR-S970H černý


Receiver, Smart, 7 kanálový, 185 W na kanál, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DOLBY Atmos, DTS: X, DTS Neural Surround, Dolby Audio, DTS Virtual:X, AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi, 6 × HDMI vstup, 2 × HDMI výstup, 3 × digitální vstup, 4 × analogový vstup, Phono vstup, Výstup pro sluchátka, Ethernet/LAN připojení, Multizone. Více info


Cena 23 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 235 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Výkonný 7.2kanálový AV receiver Denon AVR-S970H v černém provedení s výkonem 145 W na kanál poskytuje vysoce kvalitní vícerozměrný zvuk s Dolby Atmos nebo DTS:X, Bluetooth, vestavěným HEOS a podporu hlasového ovládání prostřednictvím Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

Denon AVR-S970H

Vychutnejte si video v rozlišení 8K a pohlcující 3D zvuk. Naplňte středně velké místnosti sofistikovaným zvukem v konfiguracích 7.2 nebo 5.2.2 s Dolby Atmos a DTS:X. A díky integrovanému systému HEOS můžete bezdrátově streamovat hudbu online a sdílet ji s reproduktory podporujícími HEOS v jiných místnostech.

Vysoce výkonný diskrétní 7kanálový zesilovač

Diskrétní vysokoproudové zesilovače na všech kanálech poskytují výkon až 145 W na kanál (při 8 ohmech, 20 Hz - 20 kHz, THD 0,08 %), což je dostatečný výkon pro napájení jakéhokoli reproduktoru.

Poutavý zvukový zážitek

Ponořte se do hudby a filmů díky Dolby Atmos a DTS:X a upmixeru Dolby Surround a DTS Neural:X pro optimalizaci staršího obsahu.

 • Dolby Atmos - Vylepšete své domácí kino sestavou reproduktorů 5.1.2 a vychutnejte si plně pohlcující 3D zvuk s obsahem Dolby Atmos. Dolby Surround upmixer zapojuje všechny reproduktory a vytváří 3D zvukové vjemy ze staršího obsahu. Technologie virtualizace výšek Dolby Atmos vytváří pocit nadstandardního zvuku i bez systému 5.1.2.

 • DTS:X - pohlcující zvukový obsah DTS:X umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický, vícerozměrný zvuk. DTS Neural:X upmixer nabízí lepší pohlcení a vyšší realističnost u staršího obsahu. DTS Virtual:X poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v nastaveních 7.1, 5.1 nebo 2.1 reproduktorů.

Pokročilé domácí kino 8K

Video 8K je podporováno na třech ze šesti vstupů HDMI a jednom ze dvou výstupů. Užívejte si snadnou kompatibilitu videa a skvělou kvalitu obrazu díky funkcím HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ a Dynamic HDR pass-through.

 • Připojení HDMI s ARC/eARC - Podporuje tuto technologii na všech vstupech a výstupech HDMI. ARC nebo eARC zjednodušuje přehrávání televizního zvuku prostřednictvím AV přijímače s jediným připojením HDMI. eARC umožňuje streamování HD a 3D zvuku, například Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio a Dolby Atmos, zatímco ARC je omezeno na 5.1kanálové zvukové formáty nebo PCM.

 • 8K/HDCP 2.3 - Vychutnejte si obraz v kvalitě 8K na televizoru nebo projektoru 8K. Podporuje průchod 8K a 8K upscaling obsahu 4K. Podporuje HDCP 2.3, standard ochrany proti kopírování.

 • Brilantní barvy s HDR 10+ - Podporuje HDR, HLG i dynamické HDR a průchod HDR10+. HLG nabízí HDR nad vysílaným obsahem. Dynamické HDR i HDR10+ používají dynamická metadata k optimalizaci stínů a světel v závislosti na změnách snímků.

 • Dolby Vision - Kompatibilní s Dolby Vision, takže si můžete vychutnat obsah Dolby Vision z kompatibilního zdrojového zařízení a televizoru. Dolby Vision je zobrazovací technologie HDR, která přináší na obrazovku výjimečné barvy, kontrast a jas.

Vestavěná technologie HEOS

Bezdrátově streamujte hudbu z různých streamovacích služeb do kompatibilních komponent s podporou HEOS. Přidejte reproduktory Denon Home do více místností a vše ovládejte pomocí aplikace HEOS.

Vynikající kompatibilita

 • Airplay 2 a hlasové ovládání Apple Siri - Pomocí AirPlay 2 můžete bezdrátově streamovat Apple Music do AV přijímače nebo se seskupit s dalšími reproduktory kompatibilními s AirPlay a naplnit svůj domov hudbou.

 • Spolupracuje s Amazon Alexa - ovládejte AV přijímač hands-free pomocí Amazon Alexa a svého hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu a další funkce - "Just Ask". Stáhněte si bezplatnou dovednost HEOS Home Entertainment Skill a povolte hlasové příkazy Amazon Alexa. (Vyžaduje aplikaci Alexa a Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení. Dostupnost funkcí se liší podle regionu.)

 • Vysílač zvuku Bluetooth - Spárujte svá oblíbená sluchátka Bluetooth s AV přijímačem a pokračujte v poslechu hudby, filmů nebo televizních pořadů. Můžete také přehrávat zvuk z reproduktorů a sluchátek Bluetooth současně.

 • Spolupráce s Google Assistant - Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a požádejte Google Assistant o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb, ztlumení nebo zapnutí zvuku.

Specifické vlastnosti

 • Hraní her nové generace - Podporuje proměnnou obnovovací frekvenci (VRR), rychlý přenos snímků (QFT) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) pro plynulé hraní bez zpoždění po připojení ke kompatibilním herním zařízením.

 • Zvuk ve vysokém rozlišení prostřednictvím vstupu USB - Objevte neuvěřitelnou věrnost zvukových stop ve vysokém rozlišení a vychutnejte si hudbu tak, jak ji zamýšlel její autor. Přední port USB podporuje přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení až 24 bitů/192 kHz z jednotky USB.

 • Více zdrojů, více místností - Tento AV přijímač podporuje zvuk ze dvou zdrojů a dvou zón. Připojením dvojice reproduktorů v druhé místnosti k AV přijímači si můžete vychutnat 5.1kanálový prostorový zvuk v hlavní místnosti a samostatný zdroj nebo proud hudby v druhé místnosti, například v pracovně nebo na terase. V obou místnostech můžete také přehrávat stejný zvuk.

Snadné nastavení a ovládání

 • Denon Setup Assistant - Průvodce Denon Setup Assistant poskytuje jednoduché a jasné pokyny, které vám pomohou začít. Stačí připojit AV přijímač k televizoru a podle pokynů na obrazovce připojit reproduktory, provést měření reproduktorů a připojit zdrojová zařízení. Pro větší pohodlí AV přijímač po připojení automaticky přejmenuje vstupy HDMI nebo je můžete přejmenovat ručně podle vlastního uvážení.

 • Technologie korekce místnosti Audyssey Suites - Toto zařízení využívá softwarovou sadu EQ společnosti Audyssey pro snadné a přesné nastavení a kalibraci. Pomocí přiloženého měřicího mikrofonu Audyssey změří všechny reproduktory ve vašem domácím kině a vyladí AV přijímač tak, aby poskytoval co nejplynulejší a nejoptimálnější celkový poslech v místnosti. Tento AV přijímač podporuje technologii prostorové korekce Audyssey MultEQ. Dalšími podporovanými funkcemi Audyssey jsou Dyanmic EQ a Dynamic Volume.

 • Aplikace Audyssey MultEQ Editor - S aplikací Audyssey MultEQ Editor můžete jít ještě dál a zobrazit a upravit podrobné nastavení ladění "pod kapotou" - můžete tak přesněji přizpůsobit zvuk konkrétním problémům v místnosti a přizpůsobit zvuk svým osobním preferencím. Díky tomu můžete využít výkon Audyssey MultEQ a převzít úplnou kontrolu nad zvukem domácího kina. Aplikaci lze zakoupit v obchodech iOS a Google Play.

 • Aplikace Denon AVR Remote - Tato ovládací aplikace pro iOS nebo Android umožňuje zapnout a vypnout receiver, vybrat vstupní zdroj, nastavit úroveň hlasitosti a zobrazit hudbu z telefonu nebo USB disku, pokud je připojen k receiveru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
Počet kanálů 7
Výkon na kanál 185 W
Airplay Ano
HDMI vstupy 6
HDMI výstupy 2

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Denon AVR-S970H černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi